Uroda i zdrowie

Depilacja laserowa Vectus – siła światła, a jednak delikatność

Depilacja jest dla każdej kobiety czynnością cykliczną, wpisaną już w rytm życia, zapewniającą komfort i pewność siebie. Oferta narzędzi służących okresowemu usuwania owłosienia w warunkach domowych jest bogata – maszynki, depilatory lub wosk. Wszystkie te akcesoria krótkotrwale przynoszą stan gładkiej skóry, jednak często wywołują liczne podrażnienia i uciążliwe skutki uboczne. Depilacja laserem Vectus to najnowsza technologia służąca skutecznemu pozbyciu się niechcianych włosków na ciele.

Przełamanie bariery strachu przed bólem

Oporem, który często odstrasza potencjalne klientki przed inwestycją w depilację laserową jest ból, którego się boją. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentek i chcąc raz na zawsze zerwać kanon bolesnych zabiegów, nowoczesna technologia lasera Vectus została zaopatrzona w system chłodzenia Advanced Contact Cooling. Co to oznacza w praktyce? Dla pacjenta jest to jednoznaczny sygnał do wyzbycia się obaw przed potencjalnym bólem, związanym z zabiegiem. Depilacja laserowa Vectus to proces, podczas którego urządzenie przyjemnie chłodzi poddawaną zabiegowi skórę, a tym samym pacjent nie odczuwa żadnego kłucia, pieczenia i gorąca.

Domowe sposoby vs laser

Decyzja o podjęciu inwestycji w depilację laserową wśród kobiet, wychodzi głównie z powodów estetycznych oraz oszczędności czasu. Czasem jednak podłoże bywa poważniejsze jak na przykład nadmierna ilość owłosienia, związana z zaburzeniami hormonalnymi lub negatywne skutki uboczne, wynikające z domowych sposobów golenia ciała, na przykład bolesne zapalenie mieszków włosowych. Depilacja laserowa vectus jest zapewnieniem bezpieczeństwa, ale i efektywności. Dlaczego? Ponieważ światło diodowe jest przyjazne dla skóry i nie powoduje jej urazów mechanicznych, a jednocześnie skutecznie pełni swoją funkcję w usuwaniu owłosienia.

Metamorfoza ciała dzięki depilacji laserem

Zaawansowana technologia Photon Recycling to opatentowany system luster, wchodzących w skład urządzenia, które skutecznie odbijają światło wiązki lasera, co prowadzi do intensyfikacji rezultatów nawet na najbardziej wymagającym podłożu. Nieodczuwalna siła sprzętu pomaga w skutecznej eliminacji gęstego i trudnego zarostu nawet w najbardziej wrażliwych miejscach. Jednocześnie efekty zabiegu są widoczne już po pierwszej wizycie. Cała, skupiająca się w urządzeniu elektronika wpływa także na jego pracę. Moc sprzętu skraca czas odbywającego się seansu, dlatego zabieg wykonywany za pomocą lasera Vectus trwa około 20 minut, w czasie których ciało przechodzi spektakularną metamorfozę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *