Uroda i zdrowie

Skończyłaś 40- stkę? Sprawdź jak zadbać o skórę twarzy

Kobiety, które przekroczyły magiczna barierę 40 lat , powinny szczególnie przyjrzeć się swojej skórze i odpowiednio o nią zadbać. Skóra z powodu zmniejszającej się ilości kolagenu traci swoją jędrność, pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Zabiegi kosmetyczne na twarz stają się koniecznością, aby spowolnić proces starzenia i cieszyć się dłużej młodym wyglądem.

Medycyna estetyczna przychodzi na ratunek!

Na panie, dla których oznaki starzenia nie są powodem do optymizmu, czeka szereg zabiegów kosmetycznych na twarz, które poprawią wygląd skóry i pomogą zminimalizować powstające zmarszczki. Ponadto ujędrnią twarz i pomogą przywrócić jej naturalny owal.

Istotne jest, aby w tym zakresie skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy dostosują zabiegi do indywidualnych potrzeb i zagwarantowują ich skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Mikrodermabrazja i sculptra – numerem jeden w rangach

Doświadczenie specjalistów pokazuje, że zabiegi kosmetyczne na twarz, które są najchętniej wybierane przez Panie to mikrodermabrazja i sculptra. Ich popularność wynika z faktu, że szybko przynoszą oczekiwany rezultat, a efekty długo się utrzymują.

Mikrodermabrazja jest najmniej inwazyjnym zabiegiem, który przywraca skórze utracona jędrność. Za pomocą specjalnej głowicy kolejne warstwy skóry są usuwane aż do uzyskania oczekiwanych efektów. Zabieg jednocześnie pobudza skórę i mobilizuje ją do regeneracji. Cera jest dobrze oczyszczona i wygląda zdecydowanie młodziej.

Natomiast sculptra jest zabiegiem kosmetycznym na twarz, który polega na wstrzykiwaniu w poszczególne miejsca substancji, która pobudza komórki. Dzięki temu zaczynają one produkować naturalny kolagen. Uzyskany efekt to wygładzenie i zminimalizowania zmarszczek i bruzd na twarzy. Zabiegowi można poddać również inne części ciała. Rezultat nie jest widoczny od razu, ale utrzymuje się przez okres około dwóch lat.

Na zmarszczki warto wypróbować serię masaży z ultradźwiękiem

W gabinetach kosmetycznych kobietom, które ukończyły 40 rok życia, bardzo często proponuje się tzw. masaże z ultradźwiękami. Jest to seria zabiegów kosmetycznych na twarz wykorzystująca silne działanie skoncentrowanego kwasu hialuronowego oraz ultradźwięków.

Kuracja jest prosta i przyjemna. Po dokładnym oczyszczeniu twarzy kosmetyczka nakłada na nią kwas hialuronowy. Następnie za pomocą ultradźwięków emitowanych ze specjalnej głowicy wprowadza go do głębokich warstw skóry. Końcowym etapem zabiegu jest masaż relaksacyjny oraz nałożenie odpowiedniej do typu cery maseczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *