Uncategorized

Lampa LED do paznokci – który model wybrać?

Dłonie to wizytówka kobiety. Kiedy są piękne i zadbane, wzbudzają zachwyt i dodają uroku. Oprócz pielęgnacji skóry warto zadbać również o paznokcie. Manicure hybrydowy utrzyma się przez długi czas i będzie wyjątkowo trwały. Żeby wykonać go samodzielnie, wystarczy wyposażyć się w odpowiednie lakiery oraz lampę LED do paznokci. Jak ją wybrać?

Czym jest manicure hybrydowy?

Odpryskujący lakier na paznokciach to prawdziwa kobieca zmora. Żeby dłonie ładnie się prezentowały, manicure trzeba stale odświeżać. Czasami nowy lakier musi być nakładany nawet co dwa dni. Na szczęście jest sposób na to, by dłonie zachowały estetyczny wygląd przez długi czas: manicure hybrydowy.

W manicure hybrydowym stosuje się specjalne, światłoczułe lakiery, które pod wpływem promieniowania utwardzają się. W efekcie na powierzchni paznokcia powstaje mocna, odporna na zadrapania i uszkodzenia warstwa w wybranym kolorze. Efekt manicure hybrydowego z powodzeniem utrzymuje się przez kilka tygodni.

Jak działa lampa LED do paznokci?

Jak samodzielnie wykonać manicure hybrydowy? To nic trudnego. Wystarczy wyposażyć się w odpowiednie akcesoria. Cały proces przypomina nakładanie zwykłego lakieru. Różni się jedynie koniecznością utrwalenia manicure przy użyciu lampy LED.

Lama LED do paznokci ma za zadanie utwardzić powłokę lakierową. Dłonie umieszczane są na krótki czas w lampie, której promieniowanie powoduje usztywnienie i wzmocnienie warstwy lakieru. Intensywność promieniowania jest w pełni bezpieczna i nie ma negatywnego wpływu na zdrowie.

Jak wybrać lampę LED do paznokci?

Planując samodzielne wykonanie manicure hybrydowego, w pierwszej kolejności należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Koniecznością będzie dobrej jakości lampa LED do paznokci. Najlepiej stawiać na urządzenia renomowanych firm specjalizujących się w manicure hybrydowym. Zwykle producent oferuje zarówno lampę naświetlającą, jak i szeroką paletę dopasowanych do jej działania lakierów.

Najważniejsze, by lampa była solidna, posiadała oznaczenia gwarantujące jej skuteczność i bezpieczeństwo. Na sprzęcie nie warto przesadnie oszczędzać – dobrej klasy lampa LED do paznokci posłuży przez lata i zapewni świetny efekt końcowy manicure hybrydowego.

Lakier hybrydowy kupić można na Chiodo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *