Uncategorized

Sangre de Drago – cudowny lek na grzybicę i inne choroby skóry z Amazonii

Grzybica oraz rozmaite choroby skóry powstałe w wyniku infekcji bakteryjnych i wirusowych to jedne z najczęstszych dolegliwości, gdyż skóra szczególnie narażona jest na kontakt z licznymi drobnoustrojami, a wszelkie infekcje wewnętrzne i spadki odporności doprowadzają do problemów z nią. Bardzo często w pierwszej kolejności sięga się po produkty ziołowe, a jednym z nich jest żywica z drzewa Croton lechleri.

Czym jest Sangre de Drago?

Żywica z drzewa Croton lechleri pozyskiwana jest poprzez nacinanie kory tego drzewa. Występuje ono w Ameryce Południowej i środkowej, a jego cudowne właściwości są doskonale znane mieszkańcom Amazonii. Ogromną skuteczność tej żywicy potwierdzają liczne badania naukowe. Naukowców zaciekawił szczególnie fakt, że drzewo to zawsze jako pierwsze zasiedla zniszczone połacie Amazonii. Odkryli oni, że stoi za tym jego żywica oraz inne soki, które dzięki zawartości aż ponad czterdziestu substancji posiadają niezwykłą siłę regeneracji, która pozwala temu drzewu szybko się rozwijać i odzyskiwać siły. Zbliżone działanie żywica ta ma na organizm ludzki, w tym na ludzką skórę.

Sangre de Drago — właściwości i zastosowanie

Wśród substancji obecnych w tej czerwonej jak krew żywicy najsilniej działa taspina, dimatylocedruzyna oraz ritenol. Substancje te posiadają bardzo silne działanie przeciwzapalne i niszczą wirusy, bakterie oraz grzyby. Dobrze jest więc kupić ten suplement diety – sangre de drago – i przekonać się o jego dobroczynnym działaniu. Jest on niezwykle skuteczny i łatwy w stosowaniu. Wszystko, co trzeba zrobić, to nanieść go na skórę zaatakowaną przez grzyby. Żywicę tę można także stosować na opryszczkę, a także różnego rodzaju owrzodzenia i inne wypryski. Bez problemu można ją także stosować na otwarte rany i w ten sposób zdezynfekować je i przyspieszyć znacznie ich regenerację. Warto kupić ten suplement diety – sangre de Drago nie jest wszak droga, a stosunek jej ceny do efektów, które można osiągnąć stosując ten specyfik sprawia, że wiele entuzjastów medycyny naturalnej posiada go w swojej apteczce niemal cały czas. Sklepy oferujące go są coraz liczniejsze, jednak nie zawsze da się go kupić w sklepach stacjonarnych — nawet tych dobrze zaopatrzonych. W takim wypadku najwygodniej kupić ten preparat w sklepie internetowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *