Tanie noclegi w Ustroniu
podróże

Tanie noclegi w Ustroniu

Tanie noclegi w Ustroniu, czyli sposób na fajny urlop po niewygórowanych cenach! Ustroń, jako że jest miastem położonym w południowej części Polski – a więc w górach – jest bardzo atrakcyjny turystycznie. Do Ustronia przyjeżdżają ludzie z całej Polski ale nie tylko. Ci zagraniczni również coraz częściej odwiedzają tę miejscowość. Jednak czy polskie ceny nie zrażają, jeżeli chodzi o noclegi? Oczywiście, że nie! Nocowanie Ustroń może naprawdę niejednego wczasowicza zaskoczyć. Jak zatem szukać, by dobrze i tanio się wyspać? Odpowiedź jest naprawdę prosta!

Noclegi Ustroń – agroturystyka

Agroturystyka to jeden z najlepszych i najtańszych sposobów na przenocowanie w Ustroniu. Domków i pokoi do wynajęcia od prywatnych osób jest naprawdę na pęczki. Czego można się spodziewać po takim noclegu? Tu można się naprawdę zaskoczyć! Są pokoje czy pensjonaty, które standardem wcale nie odbiegają od standardów w hotelach! Owszem, rzadko zdarza się, żeby pokoje na wynajem u osób prywatnych oferowały mini kosmetyki czy wymianę ręczników i pościeli każdego dnia. Jednak sam wygląd i komfort pokoju bywa naprawdę zaskakujący. Telewizory, Internet, własny czajnik i prywatna toaleta, to bardzo często standard. Dziś gospodarze dbają o swoich gości i chcą dla nich jak najlepiej. Są pomocni, przyjaźnie nastawieni i naprawdę rozmowni. Są w stanie pomóc w niejednym zakłopotaniu.

Noclegi Ustroń – jak znaleźć idealne miejsce?

Aby odszukać ciekawe miejsca do noclegu, wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej: „tanie noclegi w Ustroniu”, „nocowanie ustroń” i wyskoczy naprawdę wiele propozycji. Jedną z nich, jest na przykład „Rajski Zakątek”, gdzie można zarezerwować pokój dwuosobowy od 70,00 złotych, czyli po 35,00 złotych za osobę! Cena obejmuje oczywiście jedną dobę. Co w ofercie Rajskiego Zakątka? Miejsce do grilla, parking, taras i przepiękne widoki na góry. A pokoje? Pokoje są naprawdę rewelacyjne i nowoczesne. Jasne panele, duże łóżka, przepiękne prywatne łazienki. Wszystko utrzymane w jasnych barwach i naprawdę eleganckim stylu. Niektóre pokoje, na przykład te trzy lub czteroosobowe, posiadają aneksy kuchenne pozwalające na przygotowywanie własnych, pysznych posiłków.

W pobliżu tego noclegu jest wiele atrakcji turystycznych jak: Leśny Park Niespodzianek, Muzeum Ustrońskie, Muzeum Motocykli Rdzawe Diamenty, Stadion KS Kuźnia Ustroń i wiele innych. Oczywiście największą atrakcją są górskie spacery, na przykład po szlaku na szczyt Równicy.

Jadąc na urlop czy wakacje, warto wybierać miejsca, które pozwolą komfortowo spędzić czas. Warto szukać i rezerwować noclegi na kilka miesięcy przed planowanym wyjazdem. Wówczas można mieć pewność, że uda się zarezerwować coś naprawdę taniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *