podróże

Wypoczynek z Herbals

Planując urlop, czy wyjazd na weekend ważną rolę odgrywa miejsce docelowe. Miłośnicy zdobywania szczytów wybierają górskie szlaki i odpoczynek na łonie natury. Amatorzy kąpieli słonecznych i wodnych decydują się na wyjazd nad polskie morze.
Mielno, nadmorska miejscowość od wielu lat cieszy się popularnością wśród turystów. Oferta https://herbalsglamping.eu/ skierowana jest do wszystkich tych, którzy łączą aktywność fizyczną z wakacyjnym wypoczynkiem.

Domki letniskowe z widokiem na jezioro

Nowoczesne, świetnie wyposażone, z przytulnym wnętrzem są dostępne dla turystów przez cały rok. Dużą niespodzianką są domki w drzewie, które znajdują się na wysokości 5 metrów nad ziemią. To na pewno przyciąga i zachęca do pozostania na dłużej. Są także niesamowitą atrakcją dla dzieci. Dla osób ceniących piękny widok na jezioro, ośrodek https://herbalsglamping.eu/ przygotował również domki na wodzie. Nie ma nic wspanialszego od budzących promieni słońca, wpadających przez duże przeszklone okna. Nastrój pozytywny gwarantowany od samego rana.

Smaczna kuchnia z http://herbalglamping.eu/

W cenie wynajmu domku, klienci mają zapewnione śniadanie. Ciekawa kompozycja smaków na pewno zaspokoi gust kulinarny dorosłych, jak i najmłodszych gości. Bez konieczności porannej wyprawy, śniadanie zostanie dostarczone bezpośrednio do domku. Goście mogą również skorzystać z zamówienia przygotowania odpłatnej obiadokolacji. Specjalnie skomponowane menu dostarczy energii i pozwoli na dalszy czas aktywnego wypoczynku.

Aktywnie przez lato

Nie tylko plażowanie jest atrakcją nadmorskiego wypoczynku. Dla tych, którzy czerpią radość z przejażdżek po leśnych szlakach , ośrodek dysponuje wypożyczeniem rowerów. Dla par możliwość skorzystania z tandemu, co pozwoli na fajną i niezapomnianą wyprawę rowerową.Ponton motorowy, czy skuter wodny, zapewniają szaleństwo na jeziorze, a także wśród morskich fal. Można tez spokojniej spędzić czas na wodzie wybierając kajak lub rodzinnie rowerek wodny. Nie zabraknie też pomysłu na aktywność na lądzie. Kort tenisowy, a także boisko wielofunkcyjne zachęcają do skorzystania z różnych form gier zespołowych. Dla najmłodszych https://herbalsglamping.eu/ przygotował mini park linowy. Frajdę zapewnia tez świetnie wyposażony plac zabaw. Dzieciom pozwala na czas wspaniałej zabawy, a rodzicom w tym czasie chwilę odpoczynku we dwoje.

Oferta w Mielnie nie dotyczy tylko wakacji. Można skorzystać z wynajęcia domku również poza sezonem letnim. Zorganizować romantyczny weekend we dwoje, czy uczcić w wyjątkowym miejscu wyjątkową okazję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *