biznes

Symfonia Finanse i Księgowość, czyli Twoje finanse w dobrych rękach

Sage Symfonia Finanse i Księgowość to wyjątkowo innowacyjny program, z którego mogą korzystać firmy i instytucje, które prowadzą pełną księgowość. Dzięki Sage Symfonia Finanse i Księgowość można realizować każdy typ zasadniczych operacji księgowych. Jego cechą charakterystyczną jest również fakt, że zapewnia całkowite bezpieczeństwo danych. Ponadto jest także niezwykle intuicyjny, a korzystanie z niego jest bardzo komfortowe i nie powinno sprawiać nikomu żadnych problemów. W poniższym artykule przedstawiamy pakiet najważniejszych informacji odnośnie tego programu. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Program Symfonia Finanse i Księgowość – najważniejsze informacje

Najważniejsza rzecz, o której należy wiedzieć, to fakt, że program symfonia finanse i księgowość jest niezwykle elastyczny, ponieważ oferuje możliwość wybrania długości roku obrachunkowego aż do 23 miesięcy. Ponadto dzięki niemu można również obsługiwać lata obrachunkowe przesunięte względem lat kalendarzowych. Oferuje on także funkcję generowania wzorcowego planu kont, które będą powiązane ze wzorami sprawozdań finansowych. Pracę z tym programem można rozpocząć w dowolnie wybranym miesiącu roku obrachunkowego za pomocą wprowadzenia bilansu otwarcia i obrotów sprzedaży. Symfonia Finanse i Księgowość pozwala także na tworzenie słowników, czyli kartotek, które pełnią rolę grup kont analitycznych. Dzięki temu programowi można również definiować własne rodzaje dokumentów – wystarczy przesłać dokumenty wzorcowe. Prawda, że proste?

Program Symfonia Finanse i Księgowość – finanse pod kontrolą

Decydując się na zakup programu Symfonia Finanse i Księgowość, zyskujesz pewność, że Twoje finanse będą pod kontrolą. Program ten oferuje możliwość zlecania przelewów elektronicznych. Oprócz tego może w sposób automatyczny naliczać odsetki za zwłokę w płatnościach. Dzięki niemu można też wystawiać noty odsetkowe (ogólne lub szczegółowe). Ważną informacją jest fakt, że takie dokumenty posiadają precyzyjne informacje na temat naliczeń cząstkowych. Symfonia Finanse i Księgowość to program wyposażony w mechanizmy wyceny bilansowej należności i zobowiązań – dzięki temu każda operacja finansowa przebiegnie bez jakichkolwiek zakłóceń. Ta aplikacja oferuje również użytkownikom możliwość drukowania przelewów, wezwań do zapłaty oraz sald i potwierdzeń. Możliwe jest również automatyczne tworzenie zestawień kompensat rachunkowych wzajemnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *