Uroda i zdrowie

Producenci stołów do masażu

Jeśli marzysz o swoim własnym gabinecie masażu czy rehabilitacji lub rozważasz otwarcie salonu odnowy biologicznej – musisz zaopatrzyć się w niezbędny asortyment. Najważniejszy będzie stół do masażu, gdyż to właśnie tutaj będzie odbywać się większość zabiegów. Dowiedz się na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie stołu oraz gdzie można go kupić?

Producenci stołów do masażu

Z uwagi na fakt, że stół do masażu jest urządzeniem medycznym każdy z producentów musi ściśle przestrzegać norm, przepisów i procedur już na etapie produkcji. Stoły do masażu muszą posiadać stosowne certyfikaty, na podstawie których mogą być stosowane w trakcie zabiegów również z osobami chorymi czy niepełnosprawnymi.Kupując stoły do masaży trzeba prześledzić działalność producenta oraz zapoznać się z opiniami i rekomendacjami na jego temat. Raczej należy unikać kupowania najtańszych produktów niewiadomego pochodzenia, gdyż możemy narazić naszego pacjenta na niebezpieczeństwo.

Charakterystyka stołów do masażu

Stoły do masażu dzięki specjalnej, wzmocnionej konstrukcji cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością statyczną i dynamiczną. Dzięki temu mogą być używane w trakcie masażu sportowego, klasycznego czy podczas zabiegu refleksologii.Stoły do masażu posiadają regulowany zagłówek, podłokietniki, otwór na twarz. Z uwagi na różne pozycje, jakie przyjmują pacjenci w trakcie zabiegów stół do masażu jest niezwykle ruchomy i elastyczny, dzięki czemu zarówno pacjent jak i masażysta czują się komfortowo.W zależności od budżetu jakim dysponujemy stoły do masażu mogą być pokryte tkaniną welurową lub np. łatwą do utrzymania w czystości skórą ekologiczną. Bez względu na to, na jaki materiał ostatecznie się zdecydujemy należy pamiętać o konieczności dezynfekcji takiego stołu po każdym przeprowadzonym zabiegu.

Gdzie zamówić stół do masażu?

Stoły do masażu możemy kupić w stacjonarnych sklepach medycznych oraz w sklepach internetowych, których sprzedaż z roku na rok dynamicznie się rozwija.Do wyboru mamy zarówno stoły stacjonarne jak i składane, które dedykowane są do fizjoterapeutów czy masażystów, którzy ze swoimi pacjentami pracują w domu. Wybór jest ogromny, a dodatkowe funkcje (jak np. podgrzewana powierzchnia stołu) mogą dostarczyć wielu dodatkowych wrażeń.

Stoły do masażu dostępne są w ofercie beautysystem.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *