Uroda i zdrowie

Na czym polega zabieg fotoodmładzania?

Niestety czasu nie da się zatrzymać, a ten biegnie nieubłaganie. Widoczne jest to szczególnie na twarzy. Już w wieku 30 lat pojawiają się pierwsze zmarszczki, które z czasem się pogłębiają. Czy można zatrzymać młodość na dłużej?

Fotoodmładzanie Katowice – na czym polega?

Z wiekiem skóra staje się mniej jędrna i pojawiają się zmarszczki. Mogą występować też przebarwienia, które nie wyglądają estetycznie. Można jednak temu zaradzić. Fotoodmładzenie Katowice to zabieg wykonywany przy użyciu lasera.

Podczas zabiegu wykorzystywane jest światło, które nagrzewa delikatnie skórę. Efektem jest odnowienie mikronaczynek, a także przebudowa kolagenu. W trakcie zaczynają się tworzyć nowe włókna, a skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Komu polecany jest zabieg fotoodmładzania?

Fotoodmładzanie staje się coraz popularniejsze. Nie tylko panie, ale także panowie decydują się na poprawę wyglądu swojej skóry. Jest to bezpieczny, a zarazem mało inwazyjny zabieg. Bardzo ważne jest to, że efekty zauważalne są już po pierwszej wizycie. Oczywiście niezbędne jest powtórzenie zabiegów, aby uzyskać spektakularny efekt.

Fotoodmładzanie polecane jest każdej osobie, która chce wyglądać piękniej i młodziej. Dzięki laserowi skóra staje się bardziej jędrna i sprężysta. Zmarszczki się spłycają, a przebarwienia znikają.

Jak zadbać o skórę po zabiegu?

Po przeprowadzonym zabiegu fotoodmładzania bardzo ważne jest, by przez kilka dni szczególnie zadbać o cerę. Nie należy eksponować jej na słońcu, a więc latem zalecany jest krem z filtrem UV 50. Bezwzględnie należy się stosować do zaleceń kosmetologa.

Skóra przez kilka dni może być delikatnie zaczerwieniona. Gdy zaczyna się złuszczać, to nie należy stosować żadnych zabiegów mechanicznych. Bardzo ważne jest używanie specjalnych kremów, które zostały polecone przez specjalistę. Dzięki temu efekty będą jeszcze lepsze, a świat stanie się piękniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *