Uroda i zdrowie

Jak działa Jet Peel Po?

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się Jet Peel. Jest to rewolucyjny aparat przeznaczony do kompleksowej regeneracji skóry ciała oraz twarzy. Umożliwia przede wszystkim bezigłowe wtłaczanie preparatów do warstw głębokich skóry.

Czym jest Jet Peel?

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że ponad milion zabiegów rocznie wykonuje się przy pomocy urządzenia Jet Peel Pro. Jet Peel cieszy się uznaniem w ponad 50 krajach świata. Najsłynniejsi specjaliści świata posługują się tym urządzeniem. Trafnie wskazuje się, że korzystają z niego też największe gwiazdy, takie jak Uma Thurman oraz Jennifer Aniston.

Nie wszyscy mają świadomość, że Jet Peel Pro to rozszerzona wersja znanego aparatu Jeet Peel firmy izraelskiej TavTech. Należy pamiętać, że technologia ma za sobą 20 lat doświadczenia klinicznego, testów oraz badań. Odpowiedzią na aktualne trendy jest to urządzenie kosmetyczne. Nie ulega wątpliwości, że klienci oczekują jak najlepszych efektów przy użyciu mało inwazyjnych procedur. Myślenie „mniej znaczy więcej” zaczyna dominować w medycynie estetycznej. Postęp technologiczny sprawił, że coraz więcej pacjentów w gabinetach pyta o nieinwazyjne zabiegi. Zabiegom nieinwazyjnym można zacząć poddawać się we wcześniejszym wieku. Z pewnością opóźni to konieczność zastosowania bardziej radykalnych procedur. Taka strategia ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim zabiegi nieinwazyjne dają bardziej naturalne efekty i nie wymagają rekonwalescencji.

Działanie bezdotykowe

Warto podkreślić działanie bezdotykowe, ponieważ aplikatory stykają się z powierzchnią skóry podczas hydrodermabrazji i mezoterapii bezigłowej. Dzięki rozpędzeniu cząsteczek do poddźwiękowej prędkości Jet Peel może wtłoczyć preparaty zupełnie bezdotykowo. Do głębokości naskórka działa hydrodermabrazja oraz mezoterapia bezigłowa. Jednak znacznie głębiej dociera Jet Peel Pro , ponieważ do skóry właściwej. Szeroką gamę protokołów zabiegowych oferuje zabieg Jet skin care. Taki zabieg jest naprawdę kompleksowy i każdy powinien go we własnym zakresie wykonać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *