Uncategorized

Dlaczego ludzie korzystają z portali randkowych?

Ludzie są różni i mają odmienne zapatrywania na rzeczywistość. Jedni poszukują kogoś do pary, a inni wolą przelotne romanse i niezobowiązujące spotkania towarzyskie. Ile osób, tyle opinii i nie można nic z tym zrobić. O tym, co jest lepsze, decyduje sam zainteresowany. Jednak darmowy portal randkowy jest w stanie spełnić oczekiwania obu wymienionych typów ludzi.

Jakie są rodzaje portali randkowych?

Wyróżnia się dwa rodzaje darmowych portali. Pierwsze są bezpłatne i nie trzeba wydać na nie ani złotówki. Są ogólnodostępne i każdy może z nich skorzystać. By uzyskać do nich pełen dostęp- należy uprzednio się zarejestrować.

Drugi wariant to płatne serwisy randkowe, za które trzeba uiszczać abonament. One nie są takie same, jak darmowe portale randkowe dla singli, gdyż szufladkują użytkowników- na tych biedniejszych i bogatszych. Ci pierwsi rzadko korzystają z ich usług.

Jakie są różnice między oboma rodzajami portali randkowych.

Zasobność portfela to nie jedyna rozbieżność. Oba rodzaje portali dzieli także oferta, jaką mogą zaproponować klientowi. Darmowe portale randkowe nie mają w swej usłudze statusu VIP. Ten zarezerwowany jest wyłącznie dla tych drugich.

Darmowe portale randkowe dla singli posiadają jedynie skromną bazę klientów i nie oferują żadnych dodatkowych usług. Płatne serwisy nie dość, że mają większą bazę ofert, to oferują jeszcze test na zgodność charakterów. Robią to na podstawie opisu zawartego w ogłoszeniu towarzyskim. Choć są to czysto teoretyczne testy, klienci chętnie je wypełniają.

Po co użytkownicy odwiedzają tego typu portale?

Pobudki użytkowników znacznie od siebie odbiegają. Jedni chcą po prostu znaleźć przyjaciela, z którym chcą porozmawiać. Może on mieszkać na drugiej półkuli, to nie ma najmniejszego znaczenia. Inni mają nadzieję, że znajdą partnera na całe życie i takich osób jest najwięcej. Liczą, że darmowy portal randkowy ułatwi im podjęcie ostatecznej decyzji.

Jeszcze inni pragną przeżyć erotyczną przygodę. Są to zazwyczaj osoby, którym nie zbyt dobrze układa się w małżeństwie i pragną przełamać małżeńską rutynę. Portale randkowe ułatwiają im poznanie kogoś nowego tak, by mąż lub żona się o tym nie dowiedzieli. Właśnie poczucie anonimowości daje im odwagę, by skorzystać z tego typu serwisów.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z darmowego portalu randkowego dla singli Randkuj.my

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *