http://www.efectbus.pl
Turystyka i wypoczynek

Jak wygodnie podróżować z dziećmi?

Podróże z dziećmi to zawsze duże przedsięwzięcie. Należy okiełznać maluchy, żeby nie zgubiły się na dworcu albo nie uciekły z przystanku… a do pociągu ciężko jest wtaszczyć chociaż ułamek z tego, co koniecznie trzeba ze sobą zabrać. Dzieci szybko zaczynają się nudzić i marudzić. Czy można odczarować tę złą aurę i podróżować w przyzwoitych warunkach?

Pewnie, że tak!

Wystarczy znaleźć firmę przewozową, która proponuje wystarczająco wysoki poziom usług. Taką firmą można znaleźć na http://www.efectbus.pl. Na tej stronie można przeczytać dokładny regulamin podróżowania z nimi oraz zarezerwować miejsce w następnym busie odjeżdżającym do Holandii.

Kluczowe dla komfortu podróżowania z dziećmi jest brak przesiadek. Jadąc Efectbusem, nie trzeba się przesiadać. Wystarczy zapakować maluchy do busa raz, a potem tylko pilnować żeby nie oddaliły się od niego w czasie postoju. To dużo bardziej praktyczne rozwiązanie niż przejeżdżanie z dworca na dworzec, albo czekanie w mrozie kilku godzin, zanim przyjedzie następny pociąg.

Wygodne siedzenia

Nowoczesne busy z Efectbus, zostały wyposażone w lotnicze siedzenia. Rozwiązanie to daje wiele wygody, która jest chętnie wykorzystywana przez dzieci. Maluchy mogą spokojnie siedzieć na luksusowych fotelach, które aż zapraszają do krótkiej drzemki.

Siedzenia takie mają podłokietniki i zagłówki, które sprawiają, że korzystanie z nich jest wyjątkowo przyjemne. Dodatkowe podparcia pozwalają na swobodne wyciągnięcie się i relaks. Kręgosłup jest wystarczająco mocno usztywniony, więc spędzanie czasu podróży w takiej pozycji, nie wpłynie negatywnie na jego formę.

W fotelach lotniczych można spać, bez obaw o samopoczucie następnego dnia. Nawet dzieci docenią ich wygodę i z radością spędzą w nich całą podróż. W końcu, taka wyprawa to nie lada przygoda! Warto zbierać z niej doświadczenia – a jazda w tak ekskluzywnym i dorosłym fotelu to na pewno wielkie przeżycie dla każdego kilkulatka.

Rozrywka

Busy, które można zarezerwować na http://www.efectbus.pl, mają na swoim pokładzie elementy rozrywki. Każdy z nich wyposażony jest w odtwarzacz DVD. Dzięki niemu, można zorganizować sobie długie godziny podróży, jako maraton filmowy. W końcu, co można robić lepszego w czasie jazdy samochodem?

Alternatywą jest surfowanie po internecie. W busach jest Wi-Fi, z którego można korzystać przez całą drogę. Ucieszy to szczególnie nastolatków, którzy nie muszą rezygnować z kontaktu ze znajomymi, tylko dlatego, że akurat wyjechali z kraju. Wi-Fi, ucieszy też rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *