sport

Pomysł na super prezent dla siebie samego czyli kurs spadochronowy

Znana w całej Polsce piosenka mówi o tym, że w życiu piękne są tylko chwile. Warto zatem robić wszystko, by tych najpiękniejszych i najciekawszych było jak najwięcej. Z pewnością do takich momentów można zaliczyć lot ze spadochronem. Kto zrobił to raz i zapałał prawdziwą miłością, może zrobić krok dalej i zapisać się na kurs spadochronowy.

Dla kogo kurs spadochronowy?

Czasami jeden skok ze spadochronem wystarczy, by całym sercem pokochać ten sport dający ogrom emocji i adrenaliny. Kto poczuje tak zwanego bluesa do skoku ze spadochronem, z pewnością będzie szukał okazji do tego, by skoczyć ponownie. Na początku skacze się jednak zawsze w tandemie, bo to po prostu bezpieczniejsze. Aby móc samodzielnie ze spadochronem trzeba bowiem przejść kurs spadochronowy, podczas którego kursant uczy się wszystkich najważniejszych aspektów związanych ze skokiem i bezpieczeństwem. Kurs spadochronowy to propozycja dla osób, które pokochały skakanie w tandemie i chcą teraz skakać na własną rękę.

Ile kosztuje kurs spadochronowy?

Cena pojedynczego skoku ze spadochronem to nawet 600 lub 700 zł. Łatwo zatem wyobrazić sobie, że cena za kurs spadochronowy to dosyć duża kwota. Kto jednak chciałby zostać prawdziwym skoczkiem spadochronowym i na przykład rozwijać swoją karierę zawodową w tym kierunku, zdecydowanie powinien spróbować swoich sił i podjąć tą inwestycję. Co daje udział w profesjonalnym kursie skoków ze spadochronem? Zajęcia są prowadzone pod okiem doskonałych skoczków mających za sobą przynajmniej kilkaset lotów. Kursant uczy się w bezpiecznym środowisku oraz ma możliwość uczestniczenia w skokach z samolotu. Dzięki temu z lotu nalot zmniejsza się jego niepokój, wzrasta zaufanie do własnych umiejętności. Uczenie się pod okiem najlepszych skoczków w kraju kosztuje, ale to najlepsza alternatywa na to, by nauczyć się bezpiecznie skakać.

Wyjdź ze swojej strefy komfortu

Skoki ze spadochronem z pewnością można nazwać wychodzenie że swojej strefy komfortu i bezpieczeństwa. Ten sport to prawdziwa dawka adrenaliny i niezapomnianych przeżyć. Skakanie daje potężną dawkę endorfin i pozytywnej energii, pozwala za każdym razem poczuć prawdziwą wolność i doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Odrobina odwagi popłaca – skoki ze spadochronem to sport inny niż wszystkie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *