Przemysł

Skrzyniopalety – transport i magazynowanie jabłek na najwyższym poziomie

Potrzebne Ci wysokiej jakości skrzynki na jabłka lub niezawodne pojemniki na inne owoce, dzięki którym utrzymasz świeżość przechowywanych produktów na dłużej? Doskonale trafiłeś! Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Kim jesteśmy? Czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o Schoeller Allibert

Schoeller Allibert to firma z ponad 50-letnią tradycją. Przez wszystkie te lata doskonaliliśmy naszą wiedzę i umiejętności w produkcji opakowań zwrotnych, by na chwilę obecną móc zaoferować Państwu najbardziej funkcjonalne produkty z tworzywa sztucznego na rynku. Nasze pojemniki, opakowania, kontenery, wiadra i skrzynie tworzone są z myślą o następujących segmentach rynkowych: rolnictwo, handel detaliczny, produkcja przemysłowa, wynajem opakowań, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów i motoryzacja. Pomimo wieloletniego doświadczenia, staramy się niezmiennie rozwijać by ze swej strony oferować klientom to co najlepsze.

Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

Oprócz gotowych wzorów opakowań zwrotnych wykonujemy także zamówienia indywidualne, dostosowane do specyficznych potrzeb każdego klienta, a wszystko to z surowców najwyższej jakości. Produkowane przez nas skrzyniopalety na jabłka, mniejsze skrzynki na jabłka i napoje, czy też niewielkie pojemniki składane, są wielokrotnego użytku. Dzięki temu nie przyczyniamy się do masowej produkcji odpadów oraz na tyle na ile jesteśmy w stanie dbamy o ochronę środowiska.

Skrzyniopalety na jabłka: Big Box Maximus i Max Agri

Proponowane przez Schoeller Allibert Skrzynie na jabłka, oraz inne owoce i warzywa, to rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować rynek i zdecydowanie zwiększyć wydajność oraz jakość oferowanych przez firmy transportowe i magazynujące usług. Tworzywo, z którego korzystamy przy produkcji, jest bezpieczne dla produktów spożywczych i łatwe w utrzymaniu. Zastosowane na ścianach naszych skrzynek perforacje, gwarantują dopływ powietrza na większej powierzchni, w związku z czym zapobiegają gniciu przechowywanych we wnętrzu skrzyni produktów.Transport jabłek jeszcze nigdy nie był tak prosty i owocny! Postaw na sprawdzony produkt taki jak skrzynie na jabłka od Schoeller Allibert i ciesz się świeżością i funkcjonalnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *