torebki
moda

Jakie torebki powinny znaleźć się w szafie stylowej kobiety?

W obecnych czasach w modzie dąży się do minimalizmu. Proagowana jest zatem idea, aby mieć w szafie jak najmniej rzeczy, które będą do siebie bez problemu pasowały. W ten sposób problem z wyborem stylizacji zostanie rozwiązany. Oczywiście minimalizm w szafie dotyczy również ilości posiadanych butów oraz dodatków takich jak torebki. Zatem, jakie torebki powinny znaleźć się w szafie stylowej kobiety, by nie posiadając ich zbyt wiele, mogła zakładać je na wszystkie pojawiające się w życiu okazje?

Torebkowe basic


Najważniejsze to zainwestowanie w torebki ze skóry. Im lepsza jakość posiadanych rzeczy, kiedy będzie można je dłużej użytkować. Zatem torebki damskie ze skóry licowej czy zamszu przetrwają naprawdę wiele lat, jeżeli dodatkowo zwróci się uwagę na sposób ich wykonania. Warto pomyśleć nad tym, w jaką kolorystykę torebek zainwestować. Klasyczna czarna czy brązowa na pewno bardzo dobrze się sprawdzi, ale niektórzy potrzebują w szafie odrobiny szaleństwa, na przykład w postaci kolorowej torebki. Znów wyznacznikiem powinna być jakość wykonania.

Ponadczasowe modele torebek do pracy


Mając się na zakupy torebki ze skóry, warto przejrzeć co oferują w ostatnich sezonach najwięksi projektanci mody. Może to być doskonałą inspiracją do zakupu nowej torby. Warto zaopatrzyć się w duże skórzane torebki, najlepiej o trochę geometrycznym kształcie, na przykład takie w formie trapezu, z niedużą rączką oraz paskiem pozwalającym wygodnie nosić torbę na ramieniu, do której będzie można spakować się do pracy. Idealnie jeżeli takie torebki damskie mieszczą format A4, niewielkiego laptopa albo tablet. Dla pracujących kobiet to ważny czynnik podczas wyboru.

Nieduże skórzane torebki wieczorowe


Skórzane torebki wieczorowe to kolejne warte zainteresowania modele. Wcale nie muszą być to klasyczne czarne torebki na niedługim pasku. Można zainwestować na przykład w kopertówkę uszytą z kolorowej skóry, albo wyszywaną koralikami. Torebka wieczorowa musi być dopasowana do stylu życia kobiety. Nie musi to być rzecz, którą zakładamy tylko na okazje typu przyjęcia weselne. Niektórzy przecież spędzają wieczory w modnych klubach, potrzebuję zatem niewielkiej ale ciekawe torebki, która uzupełni wyjściowe stylizacje.

Shopper


Jeden z najmodniejszych modeli od kilku już lat to tak zwana shopper bag. To duża i pojemna torba, która – jak wskazuje nazwa – sprawdza się idealnie na zakupy. Przyda się naprawdę na wiele okazji, takich jak spacery czy nieformalne wyjścia po pracy. Można do niej włożyć nawet buty na zmianę, bo jest bardzo pakowna. Z pewnością będzie jedną z często wykorzystywanych torebek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *