moda

Jak stworzyć ślubny wizerunek w stylu boho?

Stworzenie swojego wizerunku na ślub to nie lada zadanie. Kobiety marzą o tym, aby w tym dniu prezentować się wyjątkowo, dlatego planują stylizację na ślub znacznie wcześniej. Obecnie niezwykle modne i popularne są suknie ślubne w stylu boho. Jakie kobiety będą się w nich cudownie prezentować? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek dla pań, które marzą, aby na własny ślub założyć sukienkę boho.

Sukienki ślubne boho

Jak prezentują się sukienki ślubne boho? Co jest dla nich charakterystyczne? Po pierwsze są to kreacje lekkie i zwiewne, doskonale skrojone, które wspaniale opływają całe ciało. Takie kreacje nie są dopasowane i sztywne, dlatego kobieta może czuć się w nich bardzo swobodnie. Suknia ślubna boho najczęściej uszyta jest z cudownych transparentnych tkanin. Może być też wyszywana cekinami, mieć elementy z koronki. Dlatego też suknia ślubna boho to często prawdziwe małe dzieło sztuki krawieckiej. Warto pamiętać o tym, że takie kreacje nie należą do najtańszych, dlatego trzeba przygotować większą sumę na zakup kreacji.

Dodatki do sukienek boho

Spójna ślubna stylizacja w duchu boho musi posiadać odpowiednie dodatki. Warto przemyśleć między innymi to, jakie założy się buty. Do sukienek boho pasują sandały na słupku, które mogą być wysadzane kryształkami albo cekinami. Raczej nie należy sięgać po klasyczne szpilki ślubne, bo to buty do innych kreacji. Co do biżuterii, to suknia ślubna w stylu boho najpiękniej prezentuje się wtedy, gdy kobieta założył lekką biżuterię ze złota. Można postawić na ozdoby do włosów, na przykład opaskę, świeże kwiaty, turban.

Suknie ślubne w stylu boho i pasujące wiązanki

Kwiaty są bardzo ważnym elementem ślubnej stylizacji. Jakie wiązanki pasują do sukienek boho? Lekkie, rozłożyste, składające się z wielu różnych kwiatów, które wyglądają tak, jakby bukiet zrobiło się z roślin zerwanych gdzieś na łące lub w ogrodzie. Nie są to zatem bukiety jak za dawnych lat, lecz coś zupełnie innego. Inspiracji warto szukać w Internecie, na przykład na blogach amerykańskich oraz australijskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *