Kariera i rozwój

Jak nie zapomnieć

Życie składa się, z wielu różnych okazji, odróżniających się od codziennej szarości dnia swoją radosną atmosferą, wyjątkowymi ludźmi, rodziną w komplecie, zjeżdżającą się z różnych zakamarków kraju i świata.
Takie dni zdarzają się nie tak często, warto zatem zrobić coś żeby te niesamowite chwile uchwycić w postaci pamiątki mogącej przetrwać całe lata.

Jak nie zapomnieć

Jedną z najczęstszych czynności, jakie wykonujemy w celu zapamiętania jakieś uroczystości są zdjęcia i oczywiście jest to dobry pomysł, zdjęcia pokazują całą gamę emocji i mnogość uśmiechów, będących cenną pamiątką na całe lata.

Zdjęcie stojące w pięknej ramce w wystawnym miejscu to pamiątka, mogąca być pokazywana na szafce prawie jak trofeum.Jednak warto też zachować dowody obecności gości w innej postaci, w końcu nie tylko obraz może przypominać o czyjeś obecności w ważnym dniu.

Pamięć przede wszystkim, ale…

Dobrym pomysłem na uwiecznienie obecności gości w danym dniu, może być pamiątkowa książka do wpisu dla gości. Należy jednak formę pamiątki dostosować do okazji.

W przypadku małych dzieci dobrym pomysłem może być wręczanie jakieś rzeczy, którą będą mogły fizycznie poczuć. Pamiętajmy, że nie są za dobre w czytaniu, przynajmniej na określonym etapie życia.

Pamiątka chrztu świętego

Pamiątka chrztu to może być złoty bądź srebrny medalik z grawerem, wręczony przez któregoś z członków rodziny, może on być niepowtarzalną pamiątka, w dodatku na długie lata. Grawer natomiast to pole popisu dla osoby wręczającej, w końcu nie musi być to tylko data.

Niektórzy mogą uważać, że prezent chrztu świętego kojarzący się z przyjętą wiarą może być dobrym pomysłem. Mają tutaj całkowitą słuszność, biblia zwłaszcza taka, która będzie posiadała okładkę zrobioną zmyślą o prezencie dla dziecka lub też taka, która będzie miała osobne opakowanie z dedykacją to może być bardzo wyjątkowy prezent. Warto też zwrócić na obrazki w środku, biblia dla dzieci powinna je mieć.

Jeżeli jest mowa, o podarkach pisanych, to dobrym pomysłem będzie pamiątkowa karta z datą urodzenia się dziecka i ręcznym podpisem, za kilka lat kiedy dziecko będzie w stanie czytać może to być nowość, a zarazem nowina, że ta kartka ma już tyle lat i jest dedykowana właśnie, dla tej młodej osoby, z okazji chrztu świętego.

Pamiątki chrztu dostępne są w ofercie Grawernia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *