Wózki do sprzątania
dom i ogród

Wózki do sprzątania

Wózki do sprzątania, to wielkie ułatwienie dla pracowników zajmujących się konserwacją powierzchni płaskich w dużych obiektach jak: hotele, pensjonaty, szpitale, ośrodki wypoczynkowe, sanatoria a także firmy produkcyjne, sklepy, centra handlowe i wiele innych. Wszędzie tam, zestawy sprzątające są niezbędne do sprawnej i dokładnej pracy. W czym tkwi ich sekret i gdzie można je zakupić?

Sklep z akcesoriami do sprzątania

Dziś wszystko można zakupić w Internecie, również zestawy do sprzątania. Jednak nie należy rzucać się na pierwszy lepszy. Taki zakup powinno się dokładnie przemyśleć. Przecież myjąc podłogę w hali produkcyjnej, nie potrzebne są środki do ścierania kurzu czy mycia okien. Tam takich rzeczy zwyczajnie się nie robi, a co najmniej nie tak często, jak na przykład w szpitalu, hotelu czy galerii handlowej. Dlatego właśnie odpowiednio przeanalizowana praca sprzątacza i rozmowa z nim, pozwoli ustalić to, jaki wózek będzie idealny do pracy, jaką wykonuje.

Sklep z akcesoriami do sprzątania w swojej ofercie posiada wiele modeli wózków. Poniżej zostanie opisanych kilka modeli, o różnym poziomie zaawansowania.

Wózek jednowiadrowy – wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, posiadający zbiornik na wodę i uchwyt do mopa. Taki zestaw przydaje się w niewielkich obiektach (na przykład małych biurach czy sklepach), w których nie ma zbyt dużej powierzchni do mycia. Dzięki wbudowanym kółkom, wózek można swobodnie przemieszczać. Jest lekki i wytrzymały.

Wózek dwuwiadrowy – dwa wiadra (na wodę czystą i brudną) przydaje się w miejscach, które posiadają nieco więcej przestrzeni i jedno wiaderko zwyczajnie nie wystarczy (woda zbyt szybko się brudzi). Są to na przykład placówki bankowe.

Wózki serwisowe, czyli prawdziwe zestawy sprzątające – składają się z wielu pojemników, koszyczków, w których można przechowywać wiele rzeczy na raz. Są to między innymi dwa wiaderka na wodę brudną i czystą, pojemnik lub uchwyt na worek na śmieci, koszyczki i półeczki na środki czyszczące, ścierki, rękawiczki i inne akcesoria. Często taki wózek zawiera również uchwyty na dodatkowe szczotki i mop. Taki zestaw sprzątający idealnie sprawdzi się w szpitalach, galeriach handlowych i hotelach.

Zestawy sprzątające, oferowane w sklepie internetowym, są bezpieczne w użytkowaniu i znacznie ułatwiają pracę konserwatora powierzchni płaskich. Wysoka jakość wykonania sprawia, że taki wózek służy latami. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą dbać o czystość w miejscu pracy.

Więcej na stronie sklepu http://mopy-ceg.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *