biopreparat Sanidenn
dom i ogród

Do czego służy biopreparat Sanidenn?

Preparat Sanidenn – ten produkt łódzkiej firmy Biobakt jest ostatnio coraz bardziej popularny wśród posiadaczy przydomowych oczyszczalni ścieków. Dlaczego? Chyba najlepszą odpowiedź na to pytanie, uzyskamy, gdy przeanalizujemy jego właściwości, a także zastanowimy się, do czego właściwie można używać ten popularny biopreparat. A można użyć go do naprawdę wielu czynności! Jakich? Odpowiedź na to (a także na inne) pytania znajduje się poniżej.

Funkcje

Sanidenn jest produktem, który ma wiele różnych zastosowań i sprawdza się dobrze nie tylko jak preparat do udrażniania kanalizacji (chociaż i w tej funkcji może on się sprawdzić). Do efektów jego używania można zaliczyć także: likwidację fetorów i nieprzyjemnych zapachów, upłynnianie osadów dennych w zbiornikach czy likwidacja kożuchów powierzchniowych. Skład biopreparatu to odżywka startowa, a także kompozycja niepatogennych organizmów. Powoduje ona degradację oraz rozpad szkodliwych substancji, takich jak: amoniak, azotyny, siarkowodór czy związki fosforu. Tym co jest jednak najważniejszą informacją dla potencjalnego użytkownika tego produktu, jest fakt, że preparat Sanidenn jest całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy – zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska naturalnego.

Dawkowanie

Opisywany biopreparat zakupić można w różnych ilościach, dostępna jest także wersja w tabletkach. Zalecane dawkowanie Sanidennu Tabs to to jedna tabletka na trzy metry sześcienny szamba co tydzień. Na samym początku stosowania preparatu warto jednak zwiększyć tę dawkę i używać jedną tabletkę na jeden metr sześcienny. Preparat dozuje się przy pomocy kanalizacji (np. w toalecie albo w zlewie). Z kolei w przypadku obejść inwentarskich, jedna tabletka powinna starczyć na 2 metry sześcienne każdego obejścia przez dwa tygodnie.

Podsumowanie

Sanidenn ze względu na swoje cechy, może być interesującym produktem, zarówno dla kogoś, preparat do udrażniania kanalizacji (w jednorazowym przypadku), jak i dla osoby, która szuka produktu do stosowania na stałe, spełniającego więcej niż jedną funkcję i ma wysokie wymagania co do jego cech. Do zalet Sanidennu z pewnością należy właśnie wielofunkcyjność, a także całkowite bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska. Warto zwrócić uwagę także na pozostałe produkty producenta Sanidennu, czyli firmy Biobakt – oferują oni szerokich zakres preparatów, które również spełniają wiele funkcji, pozostając przyjaznymi dla środowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *