dom i ogród

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu to niezwykle ważne święto dla zakochanej pary. W Polsce takie rocznice obchodzi się dość hucznie. Popularne jest także kupowanie miłych upominków z tej okazji. Co można podarować małżonkowi? Jakie upominki najczęściej kupują goście, zaproszeni na świętowanie rocznicy?

Prezent na rocznicę ślubu

Czasami kupno ciekawego prezentu to prawdziwy problem. Nie sztuką jest bowiem zakup dobrego alkoholu czy kwiatów. Oczywiście liczy się przede wszystkim gest, jednak niekiedy dobrze jest użyć wyobraźni i wymyśleć ciekawy, w dodatku niekoniecznie drogi prezent.

Co można kupić drugiej połówce z okazji rocznicy ślubu? Kobietom zdecydowanie do gustu przypada personalizowana biżuteria z grawerem, który jest dość symboliczny dla pary. Jeśli chodzi o panów, można w tym przypadku zdecydować się na stylowy zegarek, również z grawerem.

Prezent na rocznicę ślubu- upominki od gości

Skoro wiadomo już, co para może sobie nawzajem kupić, warto także poruszyć tutaj kwestię prezentu od gości. Ostatnimi czasy niezwykle popularne stały się personalizowane artykuły gospodarstwa domowego. W wielu sklepach można zakupić nawet ręczniki z wyszywanymi imionami pary.

Sprawdzą się w tym przypadku również najróżniejsze karnety. Wiele osób ma problem z zakupem prezentu i decyduje się na wykupienie kilkudniowego wyjazdu do spa czy do kina. Jest to dość ciekawy i oryginalny sposób, który umożliwi parze odpoczynek i wspólny wypad.

Prezenty na okrągłe rocznice

Złote czy srebrne gody to rocznice, które świętowane są zdecydowanie z większym rozmachem. Na takie okazje, wiele sklepów przygotowuje gotowe upominki, które można podarować parze.

Spotkać się można z ciekawymi, drewnianymi dyplomami, które małżeństwo może powiesić na ścianie w sypialni. Dobrym pomysłem jest także zakup kieliszków do alkoholu, które mają wygrawerowane ważne daty i przesłanie. Obecnie na wielu stronach internetowych można znaleźć naprawdę ciekawe pomysły na prezenty, które na pewno spodobają się parze.

Czasem lepszym rozwiązaniem jest kupienie tańszego prezentu, który symbolizuje ważne wydarzenie i przywołuje na myśl miłe chwile. W przypadku braku pomysłu, lepiej zdecydować się na tradycyjne kwiaty i alkohol niż dawać w prezencie pieniądze, które nie są zbyt dobrze odbierane.

Prezent na rocznicę ślubu znajdziesz w ofercie Grawernia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *