biznes

Skrzynki na mięso na rynku polskim, czeskim i słowackim

Produkcja przemysłowa i transportowa obejmuje różnorodny zakres rynków, w tym przemysł mięsny i przetwórstwo. Wiodącym producentem w tym zakresie jest obecnie firma Schoeller Allibert, oferująca m.in. skrzynie na mięso dla przedsiębiorstw o przeznaczeniu przemysłowym i transportowym. Trafiają one na rynek polski oraz zagraniczny.

Szeroki asortyment produktów firmy Schoeller Allibert, i wysoki standard wykonania

Firma Schoeller Allibert oferuje szeroki wybór produktów, które stanowią niezbędne wyposażenie hal magazynowych w branży przetwórstwa i transportu mięsa. Są to skrzynie na mięso, które pozwalają efektywnie i sprawnie zarządzać procesami logistycznymi w przedsiębiorstwach, przewozić żywność i dbać o zachowanie jej właściwego stanu.

Skrzynia na mięso Schoeller Allibert to produkt zgodny ze standardami dla przemysłu przetwórstwa mięsnego. Skrzynie są wyposażone w otwory uchwytowe, zapewniającymi właściwą cyrkulację powietrza. Ma to wpływ na transport, podobnie jak inne elementy wyposażenia, takie jak np. krawędź obwodowa, która zapewnia centrowanie i blokowanie oraz odpływ wody na zewnątrz. Ponadto sprawdzają się w nowoczesnych, zautomatyzowanych przedsiębiorstwach, które wymagają innowacyjnych metod stałego przepływu i niezawodności logistycznej. Wytwarzane precyzyjnie na wymiar skrzynie zapewniają możliwość transportu we wszystkich urządzeniach wraz z wysokim stopniem automatyzacji.

Skrzynie na mięso Schoeller Allibert na rynku polskim, czeskim i słowackim

Skrzynie do transportu mięsa i wyrobów mięsnych Schoeller Allibert mają zastosowanie na rynku polskim, czeskim i słowackim. Stanowią element wyposażenia oraz produkt dbający o markę i renomę firm, które przykładają wagę do jakości opakowań, w których przewożone są produkty żywieniowe, trafiające następnie do konsumentów. Skrzynie na mięso Schoeller Allibert (Po słowacku plastová prepravka, a na rynku słowackim prepravka na mäso) spełniają normy magazynowe i wpływają na obniżenie kosztów logistycznych. Wykazują się solidnością wykonania, co ogranicza ilość odpadów opakowań. Ponadto można je składać, co znacząco ogranicza ilość miejsca niezbędnego do przewożenia. Skrzynie są dostępne w różnych wymiarach. Dzięki temu możliwe jest przewożenie i chronienie zawartości różnych produktów oraz przyśpieszenie dostaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *