biznes

Pokrowce szyte na miarę

Jest mnóstwo osób, które traktują swoje auta z wyjątkową dbałością. Dlatego też, fani czystości, porządku oraz elegancji – bardzo często decydują się na założenie w swoich samochodach specjalnych pokrowców na siedzenia, które w odpowiedni sposób będą chronić oryginalne wnętrze przed różnorodnymi zanieczyszczeniami. Gdzie można kupić solidne i ciekawe pokrowce? Na co zwrócić uwagę przy ich zakupie? Na te oraz na wiele więcej innych pytań – odpowiedzi poniżej.

Gotowe, uniwersalne modele

W wielu marketach oraz sklepach z akcesoriami samochodowymi można kupić pokrowce na siedzenia, które skierowane są tak naprawdę do wszystkich modeli aut. Zostały one stworzone z bardzo elastycznych materiałów, które dopasowują się do konkretnych powierzchni.

Niestety mało kierowców decyduje się na takie modele, gdyż nie wyglądają one zbyt efektownie i estetycznie. Przydają się one jedynie, gdy w samochodzie chce się przewieźć rzeczy przy przeprowadzce lub jakieś brudzące materiały. Na dłuższe podróże lub na co dzień – w większości przypadków kierowcy z nich rezygnują.

Szycie pokrowców samochodowych na zamówienie

W Polsce w ostatnim czasie powstało sporo firm, które zajmuje się szyciem pokrowców na indywidualne zamówienie klienta. Co ciekawe, to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla klientów, którzy posiadają naprawdę nowoczesne, luksusowe auta i którzy chcą chronić ich wnętrze, dbając przy tym o efekt wizualny.

Szycie pokrowców samochodowych na specjalne zamówienie pozwala klientowi tak naprawdę o wszystkim decydować. Wybiera on sam materiał, z którego mają być wykonane takie pokrowce, wskazuje jaki mają mieć rozmiar, czy powinny być dostosowane do prania w pralce lub do prania ręcznego, jaki mają mieć kolor lub wzory.

Praktyczne rozwiązanie

Co ciekawe, koszt takich pokrowców tworzonych na zamówienie klienta, wcale nie odbiega znacznie od ceny kompletów pokrowców, które można znaleźć u znanych producentów.

Tym bardziej, że takie rozwiązania pozwala stworzyć naprawdę efektowne, gustowne wnętrze w aucie, które będzie niepowtarzalne i unikatowe. Wiele osób nawet nie zauważa, iż na siedzeniach są założone jakiekolwiek pokrowce, gdyż są one tak subtelne, delikatne i idealnie dopasowane do miejsca, że kompletnie ciężko je odróżnić od reszty wnętrza.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Specjal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *