biznes

Firma godna zaufania

Wedle badań przeprowadzonych w minionym roku przez wydział ekonomiczny jednego z uniwersytetów, Górny Śląsk to jeden z najszybciej rozwijających się biznesowo regionów Polski. Nowe firmy rosną tu jak grzyby po deszczu wzmacniając potencjał regionu. Oprócz dobrego marketingu, niskich podatków, firmy szukają tu też sprawdzonych biur rachunkowych. Na terenie konurbacji górnośląskiej istnieje kilka takowych jednakże na pierwszy plan wysuwa się Taxmentor – biuro rachunkowe z Katowic.

Położenie biura

Taxmentor jest biurem zlokalizowanym w dogodnej i prostej dla klienta lokalizacji. Wskazane biuro rachunkowe mieści się przy ulicy Staromiejskiej w Katowicach. Jest to tętniąca życiem ruchliwa uliczka obok rynku, nie ma więc mowy o zabłądzeniu podczas poszukiwań siedziby biura.

W okolicy biura znajduje się stacja tramwajowa, a dwie ulice dalej kolejowa. W okolicy istnieje też parking samochodowy. Wszystkie te czynniki pokazują, że nawet osoby z innych dzielnic miasta, jak i spoza Katowic mogą w prosty sposób znaleźć biuro i udać się do niego.

Obsługa klienta

Jeśli z jakichś powodów potencjalny klient nie nie będzie mógł dotrzeć do biura, nie jest to dla pracowników biura problemem. W sprawach poważniejszych, biuro Taxmentor gwarantuje dojazd do klienta. Również współpraca na dalszym etapie nie wymaga ciągłego jeżdżenia do biura gdyż istnieje możliwość przesyłania dokumentów kurierem czy pocztą.

Kontakt z biurem można nawiązać drogą mailową, oraz przez liczne media społecznościowe tak popularne szczególnie wśród młodych przedsiębiorców. Kluczową rolę we współpracy z potencjalnym klientem mają też serwery FTP dające możliwość szerokiego dostępu do danych.

Koszty

Biuro stosuje w swej pracy licencjonowane oprogramowanie Symfonia, które zapewnia sprawne gromadzenie, przetwarzanie i analizę informacji. Zastosowanie ,,Symfonii” gwarantuje dokładną i prawie nieomylną obsługę klienta i daje wyższy komfort i jakość usług finansowych w standardowej cenie.

Firma świadczy usługi nie tylko rozliczania podatków czy pomocy w prowadzeniu finansów. Taxmentor prowadzi też szkolenia doradztwa biznesowego oraz marketingu finansowego. Zaletą firmy jest to iż ceny usług są obliczane wedle ich trudności problemowej i czasowej. Jest to system bardziej sprawiedliwy bo jak wiadomo usługi mogą być różne i nie można ich porównywać po samej nazwie, przy wycenie należy wziąć pod uwagę szereg czynników.

Artykuł powstał przy pomocy specjalistów z Taxmentor – biuro rachunkowe z Katowic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *