biznes

Czym jest Smart Hub?

Smart Hub jest powiązanym z marką Samsung oprogramowaniem, które umożliwia komfortowe przeglądanie różnych stron, a także oglądanie filmów. Mnogość korzyści, jakie niesie za sobą Smart Media Hub jest naprawdę duża.

Wszystkie media społecznościowe w jednym miejscu

W ramach Smart Media Hub, możliwe jest korzystanie z mediów społecznościowych z użyciem smartfona połączonego ze Smart TV. W ten sposób Facebook, Twitter czy Instagram można przeglądać wygodnie na większym ekranie telewizora.

Funkcjonowanie tego udogodnienia jest w pełni bezpłatne. Warto jednak zauważyć, że niektóre aplikacje, które można zainstalować w ramach Smart Hub są odpłatne – jak na przykład HBO GO i inne platformy z filmami i serialami.

Smart Hub konfiguracja – jak ją przeprowadzić?

Na szczęście, zarządzanie mediami z poziomu tej technologii jest stosunkowo proste. Wystarczy bowiem zainstalować na pasku wszelkie interesujące nas aplikacje i… cieszyć się szybkim dostępem. Po włączeniu Smart TV firmy Samsung, na pasku rozwijają się wszelkie posiadane aplikacje, a także możliwość ich wygodnej konfiguracji.

W ramach zarządzania mediami, zachęcamy do pobrania wszelkich interesujących aplikacji, by móc przeglądać je w jednym miejscu. To oznacza nie tylko oprogramowanie powiązane z oglądaniem filmów z użyciem telewizora, ale również różnego rodzaju media społecznościowe, które będą prezentować się znacznie lepiej na większym ekranie.

Nie tylko seriale i media społecznościowe

Choć wiele osób o tym zapomina, Smart Hub to nie tylko Facebook czy Netflix. To również bardzo szeroka gama innych, użytecznych aplikacji. Oferowane zarządzanie mediami może stanowić swego rodzaju bazę dla pracy z inteligentnym domem – jeśli posiadamy inne urządzenia marki Samsung, można nimi wygodnie sterować nie tylko z poziomu telefonu, ale również Smart TV.

Odpowiednio przeprowadzona w Smart Hub konfiguracja daje również dostęp do takich istotnych kwestii jak wiadomości ze świata czy prognoza pogody. Dzięki możliwości zebrania wszelkich najważniejszych aplikacji w jednym miejscu, stworzysz ze swojego Smart TV swoiste centrum dowodzenia, zapewniające optymalne funkcjonowanie całego domu. To rozwiązanie polecane każdemu, kto ceni nowoczesność i funkcjonalność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *