Uroda i zdrowie

Ujędrnij swoją skórę. Odkryj skuteczność CoolSculptingu

Kriolipoliza to popularny zabieg estetyczny, który pozwala poprawić sylwetkę i zredukować nadmiar tłuszczu. Jest to bezpieczna i skuteczna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych, dlatego tym, którzy chcą osiągnąć wymarzone wyniki, poleca się wykonanie tego zabiegu.

Ale dlaczego warto?

Kriolipoliza jest zabiegiem bez bólu i bezpiecznym dla zdrowia, dlatego ma tak dużą popularność. Kluczem do osiągnięcia oczekiwanych efektów jest znalezienie kliniki z doświadczonymi specjalistami, korzystającymi z nowoczesnego urządzenia CoolAdvantageTM.

W dużej mierze to właśnie dzięki nowoczesnej głowicy, można nie tylko znacząco ograniczyć czas zabiegu, ale również można zwiększyć efektywność zabiegu. Głowice CoolAdvantageTM zaprojektowane są w taki sposób, aby zwiększyć obszar zabiegowy i poprawić komfort pacjentów. Osoby zainteresowane profesjonalnymi zabiegami wyszczuplającymi powinny jak najszybciej zapoznać się z ofertą kliniki Say WOW! pod adresem: https://saywowclinic.pl/coolsculpting/.

O czym należy pamiętać?

Wspomniane powyżej głowice nie przekraczają bariery skóry. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że po zabiegu nie jest wymagana żadna szczegółowa rekonwalescencja. Po wykonaniu zabiegu w większości przypadkach od razu można powrócić do wykonywania codziennych obowiązków. Po zabiegu widoczne są wyłącznie drobne zaczerwienienia, które na szczęście szybko znikają.

Bardzo dużym atutem kriolipolizy jest także to, że efekty zabiegu stopniowo narastają. Jeżeli chodzi o pierwsze ubytki nadmiaru tkanki tłuszczowej, to są one widoczne już po 3-4 tygodniach. Całkowity efekt widoczny jest dopiero po ok. 12 tygodniach. Dzięki tak długiemu okresowi nasz organizm może stopniowo przyzwyczaić się do zmiany sylwetki.

Możliwości zabiegu są praktycznie nieograniczone, ponieważ może się on odbyć na każdej części ciała. Najbardziej popularne są jednak te wykonywane na brzuchu, boczkach oraz pośladkach. Aczkolwiek nie brakuje osób, które decydują się na modelowanie ud, kolan albo podbródka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *