Uroda i zdrowie

Jaki zapach mają perfumy Tresor?

Wśród różnego rodzaju produktów wytwarzanych przez znaną i renomowaną markę Lancome można wymienić perfumy o nazwie Tresor. Występują one w zróżnicowanych wariantach zapachowych, a więc każda kobieta bez wątpienia znajdzie taki produkt, który przypadnie jej do gustu.

Tresor

Marka Lancome produkuje między innymi perfumy o nazwie Tresor. Mają one niepowtarzalny zapach, który składa się zarówno z nut kwiatowych, jak i nut orientalnych. Dzięki temu podoba się bardzo wielu kobietom w różnym wieku. Poleca się jego stosowanie zwłaszcza podczas różnych imprez i przyjęć. Perfumy tego rodzaju to bardzo klasyczny produkt, który charakteryzuje się niebywałą elegancją. Z całą pewnością są one również ekskluzywne i umożliwiają podkreślenie posiadanego stylu poprzez różne nuty zapachowe. Wśród nich pierwsza jest nuta głowy, w której można znaleźć liczne kwiaty i owoce. Są to konwalie, bergamotki i róże, a także morele, brzoskwinie i ananasy. Drugą nutą jest nuta serca. Można w niej wyróżnić jaśmin, irys oraz heliotrop. Trzecią i zarazem ostatnią nutą jest nuta bazowa. Są to drzewo sandałowe, wanilia, piżmo, a także złoty bursztyn.

Tresor Midnight Rose

Perfumy lancome tresor obejmują także taki rodzaj jak Tresor Midnight Rose. Mają one piękny zapach, który obejmuje takie nuty jak kwiatowe i drzewne. Bez wątpienia przypadną one do gustu wielu kobietom. Najlepiej jest ich używać podczas chłodnych dni, ponieważ wtedy mają najlepszy efekt. Zapach Tresor Midnight Rose jest aromatem bardzo energetycznym. Bez wątpienia może on nawet prowokować, dzięki czemu sprawdzi się przede wszystkim u kobiet z dużą odwagą życiową. W tego rodzaju perfumach można znaleźć różne nuty zapachowe. W nucie głowy wyróżnia się przede wszystkim kwiaty i owoce, takie jak róża oraz malina. Nuta serca to czarny pieprz, czarna porzeczka, a także jaśmin i piwonia. Natomiast w nucie bazowej daje się wyczuć cedr, piżmo i wanilię.

La Nuit Tresor

Kolejnym rodzajem perfum marki Lancome są La Nuit Tresor. Z całą pewnością charakteryzują się one niepowtarzalnym zapachem i aromatem. Można w nich odnaleźć różne nuty zapachowe. Pierwszą z nich jest nuta głowy, którą jest czarna róża. Kolejną nutą jest nuta serca, w której można wyczuć orchidee, a także różę o aksamitnym wyglądzie. Ostatnią nutą jest nuta bazowa. W jej składzie znajduje się kadzidło, a także liczi i czekolada. Perfumy La Nuit Tresor charakteryzują się bardzo dużą namiętnością, dlatego są polecane w szczególności dla zmysłowych i odważnych kobiet, które nie boją się życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *