Uroda i zdrowie

Morpheus8 PRO to zabieg zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn

Zabiegi medycyny estetycznej pomagają w odmładzaniu skóry, dlatego też coraz więcej osób z nich korzysta. Należy dodać, że pielęgnacja skóry- Morpheus8 PRO jest nowoczesnym rozwiązaniem. Dodatkowo jest małoinwazyjny, ale za to jest niesamowicie skuteczny.

Na czym polega ten zabieg?

Zabieg ten polega na wykorzystaniu frakcyjnego bipolarnego prądu RF, dzięki któremu skóra może być jędrna i opóźnia się proces starzenia się skóry. Warto też dodać, że sprzęt, który używa się przy zabiegu, mocno dogrzewa głębokie warstwy skóry, jednocześnie nie uszkadzając naskórka.

Czy trzeba powtarzać zabieg?

Jeśli chce się utrzymać jędrną i zdrową cerę bez żadnych zmarszczek czy zbędnego cellulitu, to dobrze jest powtórzyć serię pielęgnacji. Warto zatem wykonać do czterech zabiegów w ciągu roku. Należy też pamiętać, by w trakcie wykonywania serii Morpheus8 PRO, nie były wykonywane inne zabiegi na skórze.

Czy zabieg ten jest bolesny?

Morpheus8 PRO jest nowoczesnym rozwiązaniem, przy którym wykorzystywane są najnowsze urządzenia technologiczne, jednak można odczuwać dyskomfort. Dlatego też dobrze jest wziąć miejscowe znieczulenie, dzięki czemu będzie można swobodnie przeczekać wizytę w klinice.

Czy zabieg ten mogą wykonywać zarówno mężczyźni, jak i kobiety?

Morpheus8 PRO ujędrnia skórę i eliminuje blizny oraz cellulit zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Należy jednak pamiętać, że nie mogą podchodzić do zabiegu kobiety w ciąży i karmiące piersią. Dobrze jest też, aby osoby z problemami naczyniowymi czy autoimmunologicznymi również nie poddawały się temu zabiegowi. Zaleca się również, by osoby z nowotworami unikały wykonywania tego rodzaju pielęgnacji skóry.

Należy pamiętać, aby po zabiegu nie malować się i najlepiej przez dwadzieścia cztery godziny unikać różnego rodzaju wysiłku. Warto też odpuścić sauny czy basen. Zaleca się, by przynajmniej przez sześć godzin po zabiegu nie dotykać twarzy oraz miejsc po nakłuciach. Bezwzględnie należy odstawić alkohol na co najmniej dwanaście godzin po wyjściu z gabinetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *