Uncategorized

Skrzynki na butelki – dlaczego są dobrym rozwiązaniem przy transporcie?

Przewóz towarów, które są szklane, a zatem też bardzo delikatne, nie jest najprostszym zajęciem na świecie. Butelki źle znoszą ewentualne turbulencje w trakcie jazdy, a to grozi zleceniodawcy bardzo poważnymi kosztami finansowymi. Oczywiście nikt nie zrobi tego specjalnie, ale wypadki losowe się zdarzają, a partia piwa owinięta szczelnie folią odchodzi w niebyt. Wydawałoby się, że nic na to nie można poradzić, a przecież nie do końca ta sytuacja wygląda w ten sposób.

Skrzynki na butelki to bezsprzecznie najlepsze rozwiązanie

Kraty na piwo mają to do siebie, że zazwyczaj są mocno zużyte, ale niespecjalnie okazują po sobie ślady długotrwałego użytkowania. Na porządku dziennym jest zatem sytuacja, że dno skrzynki odpada, ewentualnie ułamują się rączki. Jedna tego typu sytuacja kosztuje dobrych kilkaset złotych, a przecież zdarzają się one nagminnie, więc problem można określić co najmniej mianem poważnego. Nie zmienia to jednak faktu, że skrzynki na butelki same w sobie są świetnym rozwiązaniem, należy po prostu zadbać o ich odpowiednią jakość. W tym celu najlepiej byłoby udać się bezpośrednio do producenta tworzyw sztucznych. Ten w stosunkowo krótkim czasie i relatywnie niewielkim kosztem będzie w stanie wytworzyć nam takie skrzynki na piwo, które przez bardzo długi czas będą wiernie i wytrwale służyć celom, do których się je wykorzystuje. Zyskujemy przy tym totalną gwarancję bezpieczeństwa przez co najmniej kilka lat, dzięki czemu nie poniesiemy absolutnie żadnych strat, jeśli chodzi o stłuczenie partii butelek, a także dopilnujemy wszystkich terminów i dostarczymy te kraty na piwo do danego lokalu na czas.

Inne aspekty transportu

Wcale niegłupim rozwiązaniem jest wynajęcie busa i zaaranżowanie go do tego, by przewieźć nim wszystkie skrzynki na piwo. Najlepiej zrobić to osobiście lub wysłać kogoś zaufanego – w ten sposób zyskamy już absolutną pewność, że kierowca nie narazi towaru na uszkodzenie, a tym samym nas na straty finansowe i nierzadko też wizerunkowe, jeśli na półkach z alkoholem będzie świecić pustkami.

Przewóz materiałów, które można określić mianem delikatnych, nigdy nie jest zadaniem łatwym, ba, często jest zadaniem wręcz niewdzięcznym. Nie zmienia to jednak faktu, że można sobie to zadanie skutecznie ułatwić i zagwarantować swoim towarom bezpieczeństwo.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.schoellerallibert.com/pl/products/beverage/beer-crates/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *