Turystyka i wypoczynek

Mielno- najlepsze noclegi przy plaży

Urlop nad morzem Bałtyckim brzmi świetnie. Jedna z miejscowości przedstawia nam bardzo przyjemną ofertę. W Mielnie odnajdzie się człowiek, który szuka przeżyć i intensywności, ale także rodziny z dziećmi, które potrzebują nieco spokoju oraz pewnego zakresu bezpieczeństwa. W takim razie zobaczmy jakie noclegi przy plaży w Mielnie możemy znaleźć.

Noclegi przy plaży w Mielnie

Mielno wita nas kuszącymi cenami już od 20 złotych za nocleg, oczywiście wszystko zależy od naszych standardów i możliwości finansowych.Ciekawą ofertę przedstawia Bajkowy Las, ośrodek znajduje się jedynie 80 metrów od morza, dlatego też bardzo szybko jesteśmy w stanie się tam dostać. Możemy go znaleźć poza centrum, dlatego możemy się tu nacieszyć intymnością, spokojem i prawdziwym psychicznym wypoczynkiem.

Plusem jest także bliskość do jeziora Jamno, gdzie możemy wyruszyć w przygodę, którym jest rejs widokowy. Przy ośrodku znajduje się również las, który pomoże nam się wyciszyć.Rodziny z dziećmi znajdą ukojenie w pensjonacie Villa Dora, znajduje się niecałe 10 minut od plaży. Dzieci będą tutaj piszczeć ze szczęścia, ponieważ ośrodek wyposażony jest w trampoliny, duży plac zabaw, ładny basen ogrodowy- raj dla najmłodszych. W obiekcie można zrobić grilla czy ognisko.Złota Plaża jest ośrodkiem domków, znajdujących się 50 metrów od plaży. Czym możemy się tutaj cieszyć? Fantastycznym basenem letnim. Internauci piszą, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ale także dla osób szukających dozy spokoju.Pensjonat Panorama zapewne już od początku nas zachwyci, ponieważ z wyglądu przypomina zameczek. Znajdują się tutaj wysokiej jakości apartamenty oraz ogromną zaletą jest fakt, że znajduje się jedynie 5 minut od morza. Również to miejsce pozwala nam bliski dostęp do jeziora Jamno, który cieszy się sporym splendorem w Mielnie.

Dlaczego wybrać Mielno?

Mielno jest fantastycznym miejscem dla różnego rodzaju osób- imprezowiczów rodzin z dziećmi czy samotników szukających odpoczynku od ludzi. Wszystko zależy gdzie chcemy mieszkać. Dostęp do plaży, jezioro Jamno, bardzo rozwinięte centrum, w którym tętni także życie nocne, ale także lasy i miejsca z dala od ludzie- właśnie to możemy znaleźć w Mielnie.

Podsumowanie

Dostrzegliśmy jakie noclegi przy plaży w Mielnie możemy znaleźć. Oczywiście wybór jest ogromny, tutaj przedstawione ośrodki to tylko część z tego co Mielno ma do zaoferowania. Także życzymy wyśmienitego urlopu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *