moda

Prezent na rocznicę ślubu – co wybrać?

Dzień ślubu to wyjątkowa data. Dla większości par to święto, które chcą celebrować co roku, odliczając kolejne rocznice wspólnego życia. Jak uczcić ten moment? Oprócz miłego słowa czy gestu, świetnym pomysłem będzie drobny upominek. Co wybrać dla swojej drugiej połowy na rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu – czas na celebrację

Ślub to długo wyczekiwany, planowany w najmniejszym detalu moment, który stanowi przełomowe wydarzenie w życiu. Od tej pory zakochani oficjalnie stają się mężem i żoną i rozpoczynają wspólną drogę życiową jako małżeństwo. To czas radości, ekscytacji nowym, celebracji miłości. Nic dziwnego, że większość osób na zawsze zapamiętuje datę ślubu i chce świętować każdą rocznicę ze swoją drugą połową.To wspaniała okazja, by okazać sobie czułość i spędzić czas razem. W rocznicę ślubu warto zadbać o to, by druga osoba czuła się zauważona i doceniona. Można zaprosić ją na randkę, przygotować uroczystą kolację w domu, zaplanować wieczór z oglądaniem zdjęć ze ślubu czy nagrań z wesela. Radość wzbudzi także wybrany od serca prezent – drobny, ale oryginalny, nietuzinkowy.

Jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać?

Wybór prezentu na rocznicę ślubu może być dużym wyzwaniem. Jak sprawić przyjemność ukochanej osobie, a jednocześnie jakoś ją zaskoczyć? Alternatywą dla tradycyjnie wybieranych kwiatów, czekoladek, wina czy biżuterii, mogą być specjalne upominki personalizowane.To drobiazgi tworzone specjalnie z myślą o rocznicy ślubu. Wiele z nich powstaje na indywidualne zamówienie i zawiera np. imię drugiej połowy, datę ślubu czy informację o liczbie wspólnie spędzonych lat. Czasem to także napisane przez męża czy żonę życzenia. Dobrym pomysłem będzie pamiątkowa tabliczka, statuetka, dyplom czy pudełko wspomnień, a nawet wykonana na zamówienie, personalizowana etykieta na wino czy słodycze.

Gdzie szukać nietuzinkowego prezentu na rocznicę ślubu?

Do niedawna trudno było o personalizowany prezent na rocznicę ślubu. Ten trzeba było wykonać samodzielnie. Dziś istnieje wiele firm, które oferują personalizowane upominki na różne okazje, także na jubileusze małżeńskie. Sklepy z personalizowanymi prezentami działają zarówno stacjonarnie, jak i w sieci. W ich ofercie znaleźć można najróżniejsze upominki, od kartek na życzenia, pamiątkowych dyplomów, plakatów czy tabliczek, przez pudełka z grawerem czy wyjątkowe etykiety na alkohol, po poduszki ze zdjęciowymi nadrukami czy filiżanki z dedykacją.

Prezent na rocznicę ślubu znajdziesz w ofercie Grawernia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *