Kulinaria

Jak wykorzystać krówkę do promocji firmy?

Gadżety reklamowe, podobnie jak inne produkty, także podlegają zasadom mody. Był szał na długopisy, smyczki, breloczki, zapalniczki. Oczywiście nadal wykorzystywane są do promocji firmy, ale w znacznie mniejszym zakresie.

Krówki reklamowe

To jeden z tych nielicznych gadżetów reklamowych, który jest ponadczasowy i zawsze oprze się trendom modowym. W czym tkwi siła krówek?

To przede wszystkim ich nadzwyczajny smak, który zawsze kojarzy się z beztroskim dzieciństwem. Ciągutki to ulubione cukierki wszystkich dzieci, a potem dorosłych. Połączenie mleka, cukru oraz masła dały niespodziewany efekt. Z wierzchu chrupiąca skórka, w środku idealnie ciągnąca się masa, która pozwala dłużej cieszyć się smakiem krówki.

Krówka zawsze powoduje przyjemne skojarzenia, dlatego odgrywa ważną rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy i jej promowaniu. Oczywiście musi być spersonalizowana, czyli owinięta w papierek z logo firmy lub przesłaniem do klienta.

Jak wykorzystać krówki do promocji firmy?

Nie jest to trudne, ponieważ każdy Producent krówek oferuje możliwość pakowania cukierków w spersonalizowane papierki. Takie cukierki można wykorzystać na różne sposoby, w zależności od profilu działalności firmy. Pięknie będą prezentowały się w szklanym kloszu lub wiklinowym koszyku w biurze firmy. Każdy klient będzie mógł się poczęstować lub zabrać krówkę ze sobą.

Krówki reklamowe to bardzo dobry sposób na promowanie firmy podczas różnego rodzaju imprez plenerowych organizowanych dla lokalnych społeczności. Hostessy rozdające kultowe cukierki dotrą do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Ciekawe i niebanalne opakowanie krówki na pewno zapadnie im na długo w pamięć.

Krówki reklamowe to także dobry pomysł na prezenty dla pracowników oraz kontrahentów wręczane z rożnych okazji, np. jubileuszy firmy, świąt, przyznawanych nagród lub z okazji podpisania atrakcyjnych kontraktów.

Oczywiście takie krówki muszą być wcześniej odpowiednio zapakowane. Producent krówek reklamowych oferuje różnego rodzaju pudełka, bombonierki, koszyczki, torebki. Taki prezent na pewno każdemu sprawi przyjemność, a równocześnie nie jest zobowiązujący.

Zamawiając krówki u producenta należy przede wszystkim zwracać uwagę na ich jakość, bo tylko te tradycyjne spełnią swoją rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *