dom i ogród

Oryginalny, szklany i elektryczny

Oryginalny, szklany i elektryczny

Czajnik może być bezprzewodowy, z gwizdkiem, elektryczny, stawiany na płytę kuchenną. Dodatkowo może mieć ciekawy design, być podświetlany i pokazywać w jaki sposób gotuje się w nim woda. Przykładem bardzo ciekawych czajników mogą być czajniki elektryczne szklane, które należą do bardzo oryginalnej linii czajników.

INTERESUJĄCY DESIGN

Czajniki elektryczne szklane to nie tylko ciekawy design ale bardzo oryginalna forma i ciekawy gadżet w każdej kuchni. Szkło jest hartowane, ekologiczne i nietoksyczne, zawsze czyste i może występować w różnych kolorach. Dodatkowo czajnik wzmocniony jest obręczą ze stali nierdzewnej, ma taką samą pokrywkę i podstawkę. Kabel chowa się w podstawce za pomocą specjalnego przycisku.

Ciekawostką jest fakt, że czajnik ma podświetlane diody, które włączają się w czasie gotowania wody, dodatkowo podstawka jest obrotowa. Woda gotując się buzuje i daje poświatę, niebieską przy białym szkle i kolorową w zależności od koloru szkła.

Taki czajnik to bardzo ciekawy gadżet, który daje w kuchni niesamowity efekt.

ODPOWIEDNIE FILTRY

Czajniki są wyposażone w specjalne filtry, które są wymienne i nie tylko oczyszczają gotującą się wodę, ale także zbierają nieczystości ze szkła szklanego czajnika. Doskonale widzimy ile aktualnie wody gotujemy, oraz kontrolujemy czy w czajniku osadził się kamień. Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że czajnik jest szklany co czyni go nieomalże przeźroczystym.

ZABEZPIECZENIA

Każdy czajnik elektryczny szklany ma specjalne zabezpieczenia. Taki kolorowy imbryk gotującej się wody może być ciekawą atrakcją dla dzieci.

W czajniku elektrycznym szklanym zastosowano wiele zabezpieczeń. Zablokowana jest klapka, przez którą nalewamy wodę, otwiera się ona po wciśnięciu specjalnego przycisku. Rączka czajnika jest mocna i nie nagrzewa się w trakcie gotowania. Czajnik ma wmontowane zabezpieczenia przed przegrzaniem się i przed włączeniem pustego czajnika. Nóżki podstawki czajnika są antypoślizgowe, podstawa nie nagrzewa się i ponadto mamy wmontowany do czajnika wskaźnik wody.

Czajniki elektryczne szklane nie tylko są ładne i mają interesujący look ale także są to czajniki bardzo bezpieczne.

INSPIRACJA DLA KUCHNI

Możliwe jest, że czajnik elektryczny, który jest szklany doskonale nas zainspiruje. Sprawi, że nasza kuchnia całkowicie się odmieni.

Czajniki elektryczne szklane kupisz na cookstore.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *