Kasetony na sufit
dom i ogród

Kasetony na sufit – szybki sposób na atrakcyjny efekt!

Wykończenie sufitu wcale nie musi być skomplikowane – prostym i szybkim sposobem na uzyskanie atrakcyjnego efektu są kasetony sufitowe!

Sufit możemy wykończyć tradycyjnie i pokryć go tynkiem. Możemy jednak wybrać też inne materiały, na przykład takie jak kasetony na sufit 3D, które pozwalają na uzyskanie stylowego efektu bez wysiłku.

Dzisiaj w sklepach znajdziemy różnego rodzaju kasetony, w tym kasetony ze styropianu oraz kasetony sufitowe powlekane dodatkowymi powłokami dla jeszcze ciekawszego rezultatu wizualnego i większej trwałości. Jest w czym przebierać!

Do nowoczesnych i tradycyjnych aranżacji


Dzisiaj kasetony na sufit 3D wybierane są do wielu różnych aranżacji. Świetnie prezentują się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak również do tych tradycyjnie zaaranżowanych.

Do nowoczesnych aranżacji chętnie wybierane są kasetony sufitowe zmywalne wykończone gładkimi powłokami, na przykład z wzorami geometrycznymi. Z kolei do wnętrz tradycyjnych dobiera się kasetony sufitowe powlekane nawiązujące do klasycznych stylów architektonicznych, na przykład imitujących sztukaterie, z motywami florystycznymi.

Kasetony sufitowe – montujesz i masz!


Dużą zaletą kasetonów na sufit 3 D jest ich atrakcyjny wygląd, ale warto wspomnieć również o kilku innych ich zaletach.

Przede wszystkim styropianowe i powlekane kasetony sufitowe są bardzo łatwe w montażu. Do ich zamontowania stosuje się specjalne kleje, które umieszcza się na kasetonie i następnie przyciska się do sufitu. Dzięki temu zamocowaniem kasetonów może zająć się praktycznie każda osoba – także taka, która nie ma doświadczenia w pracach wykończeniowych.

Warto także wskazać, że kasetony na sufit są także przystępne cenowo – to oznacza, że można wykończyć nimi wnętrze bez przepłacania.

Na uwagę zasługuje też ich wytrzymałość i odporność – kasetony sufitowe zmywalne można bez problemu przecierać ściereczką, aby szybko usunąć z nich zanieczyszczenia.

Gdzie zakupić kasetony na sufit?


Gdy również chcesz zakupić zmywalne kasetony sufitowe z powłoką albo zwykłe kasetony styropianowe, z dostępnymi ofertami można zapoznać się już teraz on-line.

Zamówienia na kasetony można składać także w sklepach internetowych prowadzących sprzedaż tego rodzaju materiałów. Dostaniemy je także w wielu sklepach stacjonarnych, które oferują materiały wykończeniowe.

Zatem jeśli szukasz ciekawego pomysłu na wykończenie sufitu, wybierz kasetony sufitowe – z dostępnymi propozycjami producentów można zapoznać się on-line już w tej chwili. Życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *