dom i ogród

Brodzik z klasą

Kabina prysznicowa z brodzikiem to coraz powszechniej wybierana opcja na zagospodarowanie łazienki. Wiele zalet użytkowych i konkurencyjne ceny sprawiają, iż właśnie ten model kabin prysznicowych bije rekordy popularności w sklepach. Zapoznaj się z poniższym tekstem i dowiedz się, jakie są najlepsze typy kabin prysznicowych z brodzikiem.

Kabiny z brodzikiem płytkim

Jednym z popularnych modeli kabin prysznicowych wyposażonych w brodzik są te w typie płytkim. Większość z nich to solidne przyścienne kabiny prysznicowe. Ich kompaktowa, półokrągła budowa znakomicie pozwala wpasować się w nawet niewielkie wnętrza zaś mocne chromowane profile stosowane zazwyczaj wytrzymują naprawdę dużo. Zdarza się, iż dno brodzika wyłożone jest akrylową, antypoślizgową strukturą co w takich przypadkach zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Ważnymi innowacjami zastosowanymi w tego typu kabinach jest funkcja termo control pozwalająca dłuższy czas zachować stałą temperaturę wody zaś często stosowana powłoka antybakteryjna zwiększa poziom higieny takich urządzeń. Atrakcyjna jest też cena tego typu kabin, obecnie waha się ona między dwoma tysiącami a trzema tysiącami złotych.

Uniwersalne kabiny, wybór dla każdego

Ciekawym wyborem są Kabiny z brodzikiem uniwersalnym. Asymetryczny kształt oraz wytrzymałe ścianki stosowane w tych modelach sprawiają, że są zarówno ładne jak i solidne. Wyprofilowane podejście i rozsuwane drzwi zapewniają łatwy dostęp do tych kabin zarówno dzieciom, osobom w średnim wieku jak i ludziom starszym.

Opisywane uniwersalne kabiny, to dobry wybór do każdego wnętrza gdyż dobrze wyglądają zarówno w dużym pomieszczeniu jak i mieszczą się w małym. Atutem jest bardzo niska cena, obecnie jest to wartość w przedziale od tysiąca sześciuset złotych do dwóch tysięcy złotych.

Kabiny z brodzikiem głębokim

Dla najmniejszych łazienek poleca się kabiny z brodzikiem głębokim. Brodziki o głębokości przekraczającej trzydzieści centymetrów, mają wieloaspektowe wykorzystanie. Przede wszystkim można ich użyć jako prysznica, ale mogą służyć też jako wanna do kąpieli małych dzieci czy też zbiornik do robienia prania. W małych łazienkach taki brodzik w pełni zastępuje wannę.

Kabina prysznicowa wspomnianego typu, wykonana jest ze szkła hartowanego – zarówno jeśli chodzi o tylne ścianki jak i drzwi. Obudowa posiada również profile aluminiowe wzmacniające konstrukcję. Podwójne drzwi przesuwne na rolkach górnych i pojedynczych dolnych zapewniają stabilność. Cena za typowy model kabiny z brodzikiem głębokim to około tysiąc osiemset złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *