Oprogramowanie enova
biznes

Oprogramowanie enova ERP dla firm

Oprogramowanie enova ERP to wysokiej jakości system wspomagający procesy podejmowania decyzji i unikania błędów w przedsiębiorstwach i organizacjach. Za jego pomocą można pracować efektywniej, dzięki współdzieleniu danych.

Funkcjonalność systemu erp enova

Za pomocą oprogramowania enova ERP można gromadzić, przechowywać i modyfikować wszystkie dane w jednym miejscu. Informacje kadrowe, takie jak dane pracowników, ważność ich badań lekarskich czy należny czas urlopu można przeglądać równie łatwo jak dane kontrahentów, ich cenniki lub ilość produktów w każdym ze swoich magazynów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarządzanie firmą staje się prostsze, a podejmowanie decyzji łatwiejsze.

System erp enova pozwala na wygenerowanie szeregu zestawień analitycznych i raportów, co pomaga planować podejmowane działania w przedsiębiorstwie czy organizacji.

Oprogramowanie enova ERP jest współtworzone przez specjalistów, między innymi od zarządzania, handlu i księgowości. Dzięki temu jest dostosowane do polskiego prawa i zmieniających się przepisów.

Pakiety enova365

Pakiety enova są tworzone z myślą o małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstwach i organizacjach – każdy znajdzie coś dla siebie. W miarę rozwoju firmy można dodawać kolejne moduły, dzięki czemu system będzie dostosowany do rosnących potrzeb użytkowników.

Pakiety są zróżnicowane, ponieważ wielooddziałowe korporacje mają inne wymagania niż mikro czy małe firmy. Można wybrać wariant srebrny, złoty lub platynowy. Warto pobrać wersję demo systemu i zapoznać się z jego funkcjonalnością.

Moduły enova365

System erp enova posiada różne moduły, które mogą współdzielić bazy danych. Dzięki temu każdy z nich może reagować na zmiany zachodzące w innych częściach systemu. Jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, które zwiększy wydajność pracy i pozwoli na efektywną współpracę poszczególnych działów firmy.

Odpowiednio dobrane moduły pozwolą mieć pod kontrolą kontakty z klientami i kontrahentami, ułatwią naliczanie dni wolnych pracowników, pozwolą na wystawianie faktur, rachunków i innych dokumentów rozliczeniowych.

Oprócz modułów do zarządzania personelem, księgowością czy handlem, dostępne są też dodatkowe funkcjonalności. Na przykład dodatek Platforma Managera pozwala w jednym miejscu analizować różne raporty, zawierające dane z różnych miejsc systemu. Dzięki temu, że najistotniejsze informacje o firmie są łatwo widoczne, zarządzanie firmą staje się prostsze.

Oprogramowanie enova ERP jest łatwe w obsłudze, dzięki czemu jego użytkowanie nie przysparza żadnych problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *