biznes

Co trzeba wiedzieć o skrzyniach na owoce?

Skrzynie na owoce, wykonane odpowiednio i z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych to podstawa udanego transportu i przechowywania owoców. Skrzynki plastikowe na owoce producent wypuszcza na rynek specjalnie zaprojektowane, przemyślane, z dbałością o szczegóły.

Skrzynki sadownicze – co trzeba o nich wiedzieć?

Skrzynie sadownicze, w odróżnieniu od innych skrzyń, mają znacznie większą pojemność, co pozwala przewozić w nich nawet bardzo ciężki ładunek. Skrzynki sadownicze wzmocnione są słupkami rogowymi, mają perforowane ścianki i podstawę, które pozwalają na pełną wentylację. Wykonane są z materiału odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Są one bardzo łatwe w transporcie, ponieważ bez problemu można je przenosić przy pomocy wózków widłowych.

Rodzaje skrzynek na owoce

Skrzynki plastikowe na owoce, które producent wypuszcza na rynek, mogą mieć o różną wielkości i przeznaczenie. Najpopularniejsze są skrzynki do przechowywania i eksponowania owoców w sklepach, a także te do transportu. Skrzynki mogą się różnić pojemnością, natomiast ścianki każdej z nich są perforowane, podobnie jak i podstawa. Dzięki temu są łatwe do utrzymania w czystości, a przewożone owoce mają dostęp do powietrza. Dzięki perforowanym ściankom woda, która może gromadzić się w skrzynce, nie wnika w głąb owoców, tylko wychodzi na zewnątrz.Skrzynki plastikowe na owoce producent zaprojektował tak, aby można było nakleić na nich naklejkę, która pozwala zidentyfikować towar podczas rozładunku. Wszystkie Skrzynie na owoce posiadają atesty, które dopuszczają je do kontaktu z żywnością.

Jakie jeszcze mogą być skrzynie na owoce?

Innym rodzajem skrzyń na owoce jest grupa skrzynek, które są bardzo lekkie. Dzięki temu są one wydajniejsze w transporcie. Ich ścianki są również perforowane, a dzięki specjalnym filarom na rogach skrzynki te są trwałe i stabilne. Materiał, z którego są wykonane, pozwala łatwo i szybko je umyć i wysuszyć. W skrzynkach tych można przewozić owoce różnych typów i rodzajów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *