zdrowie

Tiens – jakość i tradycja

Marka Tiens powstała 25 lat temu w Chinach. W 1995 roku jej założyciel Li Jinyuana założył międzynarodową korporację, działającą w aż 190 krajach całego świata. Oferowane przez Tiens produkty należą do różnych dziedzin – są to między innymi suplementy diety, kosmetyki oraz urządzenia kosmetyczne.

Preparaty Tiens – natura i innowacja

Firma Tiens bardzo poważnie podchodzi do swoich wyrobów, chcąc wypełniać misję, która im przyświeca, czyli zapewnienie zdrowia i dobrostanu ludziom na całym świecie.

Aby tego dokonać, szereg wykształconych i doświadczonych specjalistów zespołu innowacji nieustająco bada nowe rozwiązania, szukając coraz lepszych metod pielęgnacji i suplementacji.

Dodatkową misją Tiens jest edukacja – firma kładzie duży nacisk na dzielenie się zdobytą wiedzą z klientami, aby każdy we własnym zakresie mógł jak najlepiej zadbać o swoje zdrowie.

Firma zajmuje się także działalnością charytatywną – do tej pory przekazała 219 milionów dolarów na różne inicjatywy dobroczynne.

Tiens sklep – co oferuje?

Produkty, które znajdują się w szerokiej ofercie Tiens należą między innymi do branży kosmetycznej. Preparaty Tiens pomagają zadbać o ciało dzięki naturalnym chińskim metodom, zapewniając tym samym perfekcyjny wygląd i młodość na dłużej.

Sprzedawane przez tiens produkty to także wysokiej jakości suplementy diety. Zawierają one wyłącznie wysokiej jakości, naturalne składniki, które wspomagają funkcjonowanie całego organizmu. Suplementy tej firmy wykazują między innymi działanie antyoksydacyjne, a także wspierają odporność, zapobiegając chorobom w okresie infekcyjnym, a także uzupełniając wszelkie niedobory organizmu.

Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami

Oferowane przez Tiens sklep produkty jak suplementy czy kosmetyki spełniają wszelkie wymogi Unii Europejskiej, a także rygorystyczne wymagania amerykańskiej FDA. Rozwiązania, które są wdrażane przez zespół innowacji Tiens, są zgodne ze wszelkimi normami i powstają w konsultacji z Chińską Akademią Nauk.

Firma uzyskała również szereg wyróżnień na arenie międzynarodowej, między innymi w 2008 roku tytuł jednego z 500 najlepszych marek rynku azjatyckiego.

Obecnie produkty tej marki są dostępne w ponad 110 filiach rozrzuconych po całym świecie, aby zapewnić ludziom z całego globu dostęp do wysokiej jakości produktów Tiens.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *