Uroda i zdrowie

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Coraz więcej kobiet decyduje się na systematyczne wizyty w salonie kosmetycznym. I nie ma się co dziwić. Odpowiednio dobrane zabiegi kosmetyczne na twarz mogą w dużym stopniu poprawić stan i wygląd skóry. Które zabiegi cieszą się największą popularnością?

Popularne zabiegi oczyszczające

Najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetycznym jest na pewno regulacja i hennowanie brwi oraz przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Aby odpowiednio zadbać o kondycję skóry, kobiety wybierają się także na profesjonalne i dokładne oczyszczenie cery. Tutaj z pomocą przychodzi zabieg zwany peelingiem kawitacyjnym, który jest bardzo delikatną i bezinwazyjną metodą oczyszczania skóry. Kosmetyczka może także zalecić peeling z użyciem mocno skoncentrowanych kwasów owocowych. Ten zabieg polega na zastosowaniu odpowiedniego stężenia substancji aktywnych i dlatego musi być wykonywany przez profesjonalistę.

Zabiegi odżywcze i anty aging

Kuracje przeciwstarzeniowe są zalecane cerom szczególnie narażonym na czynniki zewnętrzne, u osób zauważających pogorszenie kondycji skóry związanej z wiekiem, czynnikami zdrowotnymi lub złym trybem życia. W salonie kosmetycznym można wykonać Zabiegi kosmetyczne na twarz, które korzystnie wpłyną na syntezę kolagenu i elastyny będących rusztowaniem skóry. Zalecana jest mezoterapia, zabiegi laserowe, radiofrekwencja mikroigłowa i wiele innych. Dzięki tym zabiegom kosmetycznym na twarz można osiągnąć poprawę owalu twarzy, spłycenie zmarszczek i odnowę naskórka.

Wybierając się do salonu kosmetycznego należy mieć na uwadze fakt, że niektóre z zabiegów trzeba kilkukrotnie powtórzyć. Wtedy można liczyć na długotrwały efekt wypielęgnowanej skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *