Uroda i zdrowie

Jakie sztuczne rzęsy wybrać?

Jak dodać sobie pewności siebie i błyszczeć w tłumie? Przygotowując się na większe wyjście, warto zadbać nie tylko o oryginalną kreację, ale i o profesjonalny, podkreślający atuty urody makijaż. Spektakularny efekt zagwarantują doklejane rzęsy – zalotne spojrzenie z firanką gęstych, ciemnych rzęs będzie przyciągać uwagę.

Jak dodać spojrzeniu blasku makijażem?

Makijaż to skuteczny sposób na to, by podkreślić walory swojej urody. Przykryje niedoskonałości, ujednolici koloryt skóry, podkreśli kości policzkowe czy usta. Robiąc makijaż, warto szczególną uwagę poświęcić oczom. To na nie swoją uwagę kieruje rozmówca, to spojrzenie w dużej mierze tworzy pierwsze wrażenie. Powinno być żywe i intrygujące. Jak osiągnąć taki cel? Przydadzą się cienie do powiek, najlepiej w kontrastującym z tęczówką kolorze, dzięki czemu kolor oczu będzie bardziej intensywny. Z kolei kreska eyelinerem lub kredką powiększy optycznie oko. Najbardziej spektakularny efekt zapewnią jednak pogrubione i wydłużone rzęsy.

Sztuczne rzęsy – jakie wybrać i jak je przykleić?

Większość Polek ma typowo słowiańską, subtelną urodę, co wiąże się z delikatną, jasną oprawą oczu. Jednak nawet kobiety, których rzęsy są cienkie i jasne, mogą osiągnąć efekt gęstej, ciemnej firanki rzęs. Pozwolą na to dobrej jakości sztuczne rzęsy.Na rynku dostępne są dwa rodzaje: doklejane rzęsy umieszczane na całej linii powieki oraz sztuczne kępki, które umieszcza się w wybranej partii rzęs. Te pierwsze wyraźnie zagęszczają i wydłużają rzęsy, drugie pozwalają delikatnie podkręcić spojrzenie, nadać mu zalotności, są idealne na co dzień czy na mniej wystawne przyjęcia. Wybierając jedne i drugie, warto postawić na jakość – najbardziej naturalnie będą prezentować się rzęsy z naturalnego włosia. Przyklejając, należy umieścić sztuczne rzęsy jak najbliżej tych naturalnych, zaczynając około 5 mm od kącika oka.

Gdzie kupić dobrej jakości doklejane rzęsy?

Sztuczne rzęsy oferuje większość sklepów z akcesoriami do makijażu. Można kupić je zarówno stacjonarnie, jak i w sklepach internetowych. Spory wybór proponują także salony kosmetyczne. Nie mając doświadczenia z doklejaniem rzęs, warto kupić kilka sztuk do ćwiczeń – aplikacja wymaga nieco wprawy. Dobrym pomysłem może być również skorzystanie z pomocy profesjonalnej makijażystki.

Sztuczne rzęsy dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *