Turystyka i wypoczynek

Urodzinowe imprezy dla dzieci w sali zabaw – ile to kosztuje?

Coraz więcej rodziców decyduje się na organizację przyjęć urodzinowych dla swoich pociech w salach zabaw. Z jakimi kosztami takiej imprezy trzeba się liczyć?

Impreza w sali zabaw – gwarancja dobrej rozrywki!

Chociaż urodziny dziecka urządzone w domu także mogą być udane, to jednak nic nie jest w stanie zastąpić świetnej zabawy, jaką może zaoferować nowoczesna sala zabaw stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych.

Takie sale zabaw możemy znaleźć obecnie w wielu lokalizacjach w Polsce – w dużych miastach jak Warszawa, a także w mniejszych miejscowościach.

Obfitują w różnorodne atrakcje, na przykład w baseny z gąbkami lub piłeczkami, huśtawki, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, tory ninja, trampoliny, aby wspomnieć tylko o niektórych propozycjach. Tam nie można się nudzić!

Urodziny w sali zabaw – co wchodzi w skład oferty?

W ramach oferty organizacji urodzinowej imprezy dla dzieci w sali zabaw można skorzystać z wynajmu specjalnych salek – dzieci mogą wtedy odśpiewać w nich „Sto lat!” dla solenizanta, a także przekąsić coś pysznego.

Najczęściej sale zabaw wynajmują salki na określony czas, na przykład na 2-3 godziny. W tym okresie dzieci mają także nielimitowany dostęp do atrakcji znajdujących się w sali.

Oferta może obejmować też inne usługi, na przykład:
• tort urodzinowy,
• animacje dla dzieci,
• pokazy iluzjonistyczne,
• malowanie buziek,
• robienie tymczasowych tatuaży,
• profesjonalne sesje zdjęciowe,
• piniata ze słodyczami do rozbicia,
• dodatkowy poczęstunek poza standardową ofertą,
• specjalna dekoracja salki urodzinowej.

Imprezy dla dzieci w sali zabaw – ile to kosztuje?

Ceny związane z urządzeniem imprezy dla dzieci w sali zabaw nie są bardzo wysokie. Są one powiązane głównie z indywidualnym cennikiem danej sali, czasem wynajmu salki urodzinowej, dostępnymi atrakcjami, a nawet terminem przyjęcia – weekendy są droższe od dni powszednich.

Najczęściej sale zabaw organizujące imprezy dla dzieci oferują różne rodzaje pakietów urodzinowych, które różnią się pomiędzy sobą cenami oraz zawartością. Najtańsze pakiety to koszt od około 50 złotych za osobę, natomiast te najdroższe to nawet około 100 złotych za jednego gościa.

Dokładne ceny związane z organizacją imprez dla dzieci można znaleźć na stronach internetowych sal zabaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *