Turystyka i wypoczynek

Ferie zimowe w Szczyrku

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a więc jest to idealny czas, by powoli rozejrzeć się za noclegiem u podnóża gór. Szczyrk to idealne bowiem miejsce na ferie zimowe, gdyż atrakcje znajdą się zarówno dla dorosłych, jak i ich milusińskich, Miasto to ma w swojej ofercie niskobudżetowe pokoje w kwaterach prywatnych, klimatyczne pensjonaty, jak również luksusowe, kilku gwiazdkowe hotele. Oferta noclegowa jest zatem bardzo bogata. My dziś podpowiadamy, gdzie warto spać i co konieczne trzeba zobaczyć w Szczyrku.

1. Noclegi Szczyrk

Ci, co dysponują małym budżetem bez problemu znajdą nocleg nawet za kilkadziesiąt złotych. Takie pokoje oferują np. schroniska, gdzie w jednym pokoju śpi kilka osób. Jest to dobra propozycja dla turystów, którzy takie miejsce traktują wyłącznie jako miejsce do odpoczynku i relaksu pomiędzy pieszymi wycieczkami po górach. Szczyrk noclegi ma także propozycje dla bardziej wymagających – swoje miejsca oferują im pensjonaty, które wraz z noclegiem posiadają w swojej ofercie również śniadania. Nierzadko w takich pensjonatach znajdują się: klimatyczna sala z kominkiem, gdzie po wyczerpującym, pełnym atrakcji dniu można się zrelaksować przy grzanym winie. Ponadto, szczyrk noclegi oferuje także dla ceniących luksus i komfort wypoczynku – hotele. To tam z pełnym wyżywieniem, dostępem do strefy SPA i basenów, wypoczywający poczują się jak na wakacjach za granicą.

2. Apartamenty Szczyrk

Apartamenty Szczyrk to idealna opcja, by wyjechać w góry sporą ekipą np. z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi czy całą grupą z pracy. Dostępnych jest wiele ofert apartamentów, które są w pełni wyposażone i turyści poczują się tam jak we własnym domu. W pełni urządzone kuchnie, jadalnie, kilka sypialni oraz strefa dzienna zdecydowanie zachęcają do spędzania wspólnie czasu z bliskimi w tym niezwykle malowniczym mieście.

Jak wynika z powyższego, noclegi Szczyrk oferuje bardzo różnorodne. Dla każdego znajdzie się atrakcyjna i odpowiednia oferta cenowa, która spełni ich oczekiwania i preferencje. Co ważne, będąc w tym mieście warto nastawić się jednak, iż w miejscu, w którym się śpi przebywa się naprawdę mało czasu. Turyści dużo chodzą po górach, po klimatycznych knajpkach i restauracjach oraz zwiedzają okoliczne miasteczka. Ci, co nie mają pomysły na najbliższe ferie – powinni rozważyć odwiedzenie tego miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *