Przemysł

Zakup skrzynki plastikowej zamykanej

Skrzynka plastikowa zamykana to taka, która posiada solidną pokrywę mocowaną na plombę. Takie rozwiązanie sprawia, że odbiorca ładunku ma pewność, że nie był wcześniej otwierany.

Zalety skrzynki plastikowej zamykanej

Niektóre ładunki wymagają naprawdę dużej uwagi i dlatego warto zadbać o ich bezpieczeństwo podczas transportu. Jednak sam fakt, że ładunek nie wydostanie się z pojemnika jeszcze nic nie przesądza. Chodzi też o to, żeby towar nie dostał się do rąk nieupoważnionej osoby. Schoeller Allibert produkuje dwa modele skrzynek zamykanych, które różnią się od siebie budową. Jest to model Integra oraz model Kaiman. Nowe Skrzynki plastikowe zamykane Kaiman są tak samo wytrzymałe jak poprzednie, a jednocześnie ważą mniej o 10%. Powoduje to mniejsze straty energii, która jest wykorzystywana do transportu, a co za tym idzie zmniejsza się też emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Warto jednak zaznaczyć, że pomimo spadku masy wszystkie pozytywne cechy zostały utrzymane. Skrzynka plastikowa zamykana cały czas jest bardzo trwała i elastyczna, a także jest w stanie wytrzymać duży opór. Warto zwrócić uwagę na fakt, że puste skrzynki plastikowe zamykane można włożyć jedna w drugą.

Budowa skrzynki

Coś takiego sprawia, że zaoszczędza się jeszcze więcej przestrzeni na magazynie, którą można wykorzystać na coś innego. Na skrzynce plastikowej jest wystarczająco dużo miejsca, żeby przykleić etykietę, która umożliwi szybką identyfikacje towaru na magazynie. Krawędzie boczne są dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna. Specjalna plomba zabezpieczająca chroni przed kradzieżą i jest bardzo wytrzymała. Ciężko jest ją zniszczyć bez odpowiednich i przeznaczonych do tego narzędzi. Skrzynka plastikowa zamykana Integra ma nieco inną budowę, ale również jest bardzo funkcjonalna i trwała. Na szczególną uwagę zasługują jej wzmacniane części boczne. Zamykanie pudełka jest ułatwione dzięki górnej pokrywie, która jest przymocowana do dłuższych krawędzi. Po otwarciu da się ją podzielić na dwie połowy. Takie rozwiązanie sprawia, że można w łatwy sposób ograniczyć miejsce wymagane do transportu pustych pojemników. Mogą być włożone jeden w drugi bez żadnego problemu. Skrzynka plastikowa jest dostępna w pojemnościach od 21 l do 72 l.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *