Przemysł

Skrzynki dla przemysłu rolnego

Rolnictwo a w szczególności sektor warzywno – owocowy, potrzebuje opakowań naprawdę wysokiej jakości. Skrzynki na warzywa i owoce powinny być lekkie i zapewniać maksimum wygody w przewożeniu i rozprowadzaniu zarówno warzyw jak i owoców. Opakowania powinny zapewniać świeżość i ochronę. Rozprowadzenie ich prosto z pola do docelowego klienta, nie powinno przyczynić się do zepsucia ich czy uszkodzenia.

Jakie opakowania najlepsze są dla owoców i warzyw?

Dzisiaj opakowania plastikowe to przyszłość. Ich ergonomiczne rozwiązania dają maksimum bezpieczeństwa w przewożeniu owoców i warzyw. Odsetek zniszczonego towaru jest minimalny lub praktycznie równy zeru.Rynek owocowy warzywny to bardzo wymagający rynek i szczególny. Towary, czasami, przechodzą bardzo długą drogę, podczas której muszą być odpowiednio zabezpieczone w czasie transportu. Dlatego wybór plastikowych skrzynek na warzywa i owoce jest najlepszy. Przykładem opakowania na tego właśnie rodzaju produkty są skrzynie na warzywa i owoce oraz skrzyniopalety na warzywa. Są to bardzo lekkie opakowania plastikowe a przy tym doskonale zabezpieczające towar. Poprzez fakt, że są one perforowane, ma miejsce cały czas odpowiednia wentylacja owoców i warzyw.

Zalety opakowań na warzywa

Skrzynki na warzywa i owoce mają wiele zalet i ani jednej wady. Są to produkty lekkie, łatwe w utrzymaniu w czystości, poprzez fakt, że ich ścianki są gładkie a nie porowate. Dodatkowo dno jak i cztery boki są perforowane, co daje ciągły przepływ powietrza. Takie opakowania wentylują świeże owoce i warzywa. Jest to idealne rozwiązanie dla przewozu produktów, które muszą jak najdłużej zachować swoją świeżość. Takie opakowania można sztaplować, gniazdować, przez co zajmują one jak najmniej miejsca. Są to bardzo estetyczne skrzynie i ładnie wyglądają, dlatego są też w sklepach wykorzystywane do ekspozycji owoców lub warzyw.

Towar dostarczony w jak najlepszej jakości

Skrzyniopalety na warzywa to wielkie masywne skrzynie, do których zapakuje się dużo towaru. Jednak ten towar nie będzie narażony na uszkodzenia i nie przyjedzie do klienta zepsuty. Odpowiednie zabezpieczenia, sposób pakowania to wszystko wpłynie na fakt, że owoce, przeznaczone do przetwórstwa, dotrą w dobrym stanie i na czas. Skrzynki dla przemysłu rolnego doskonale zdają swój egzamin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *