moda

Duże rozmiary butów damskich

Buty damskie w dużych rozmiarach, są coraz częściej spotykane. Bardzo wiele kobiet musiało borykać się z trudnościami związanymi z kupnem butów w bardzo niestandardowym rozmiarze, a obecnie możemy je kupić w internecie bez żadnego problemu. Jest to bardzo istotne, bo kiedyś było to zupełnie niemożliwe.

Duży wybór butów damskich

Obecnie buty damskie w dużych rozmiarach możemy nabyć w internecie w bardzo wielu fasonach, kolorach i sklepach. Coraz częściej powstają sklepy, które oferują tego typu rzeczy, bo zdają sobie sprawę, że nie każda kobieta nosi rozmiar buta do 42.

Teraz na szczęście wpisując w wyszukiwarkę hasło dotyczące butów damskich w dużych i niestandardowych rozmiarach, znajdziemy mnóstwo sklepów, które oferują tego typu usługi. Jest to korzystne, bo kiedyś nie było możliwości, aby kobieta posiadająca duży rozmiar stopy mogła kupić buty na każdą okazję.

Jak dobierać rozmiar

Najlepiej dokonując zakupów w internecie, skupić się na dobraniu właściwego rozmiaru. Jest to o tyle ważne, że niestety nie mamy szansy zobaczenia produktów naocznie, a tym bardziej przed kupnem ich zmierzenia. Musimy więc wiedzieć jaki jest nasz właściwy rozmiar i dobrze go dobrać.

Najtrafniej możemy to zrobić za pomocą tabeli rozmiarów, którą znajdziemy na stronie internetowej danego sklepu. Jest tam dokładnie wyszczególnione, aby każdy konkretny rozmiar odpowiadał długości wkładki. Dzięki temu każda kobieta, która zmierzy długość swojej stopy, może dobrać ten właściwy. Możemy wtedy bez problemu dobrać idealny rozmiar obuwia.

Jakie buty zmniejszają optycznie rozmiar stopy

Kobiety, które mają większy rozmiar buta niż standardowy, bardzo często mają z tego powodu kompleksy. Obecnie jednak bardzo często mówi się o tym, że każda z kobiet jest wyjątkowa i nie ma ku temu powodów. Jednak kompleksy bardzo trudno wyeliminować, a szczególnie, kiedy chodzi o duże rozmiary stopy, bo nie da się tego zmienić. Można jednak za pomocą obuwia sprawić, że stopa będzie wydawać się optycznie mniejsza. Dzięki temu kobieta nie będzie aż tak się na niej skupiać, a co za tym idzie wzrośnie pewność siebie.

Buty, które optycznie zmniejszają rozmiar buta, to przede wszystkim te z zaokrąglonym czubkiem. Niestety te z kwadratowym i szpiczastym, dodatkowo wydłużają stopę, która wydaje się optycznie jeszcze większa. Jeśli chodzi o buty sportowe, to zdecydowanie lepiej wybierać kolory klasyczne, bo takie nie będą skupiać uwagi na stopy. O wiele korzystniej postawić na inny dodatek zwracający uwagę np kolorową torebkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *