Kulinaria

Złote Gody i wspomnienia

W dzisiejszych czasach, gdy tak wiele małżeństw kończy się rozwodem, tym większym szacunkiem otacza się dostojne pary, świętujące pięćdziesięciolecie małżeństwa, czyli potocznie określane Złote Gody. Warto uczynić wszystko, by ten dzień był niezapomniany nie tylko dla sędziwych Jubilatów, ale też i ich najbliższych.

I tu z pomocą może przyjść producent słodyczy reklamowych.

Niezależnie od tego, czy rocznicowe przyjęcie będzie się odbywało w wynajętym lokalu, czy też (zgodnie z upodobaniami bądź co bądź wiekowych już ludzi) w kameralnym gronie najbliższych osób, musi mieć szczególną i bardzo uroczystą oprawę. Zdecydowanie się na słodycze reklamowe jako spersonalizowany dodatek na pewno podkreśli niecodzienny charakter uroczystości. Firma produkująca słodkie upominki oprócz szerokiej oferty produktów zaproponuje specjalnie na tą uroczystość zaprojektowany wzór opakowań, na przykład z imionami Jubilatów lub z jakimś bardzo ważnym dla nich motywem.

Słodycze jako powrót do lat młodości

W świecie młodości obecnych siedemdziesięciolatków słodycze nie były tak dostępne, jak dziś. Czekoladka zjedzona ukradkiem w kinie, czy z trudem zdobyta krówka ciągutka – kojarzą się z najpiękniejszymi, beztroskimi chwilami.

Może więc warto postawić na krówki reklamowe, które proponuje sprawdzony producent słodyczy?

Każdy chyba ma jakieś wspomnienie, któremu towarzyszy słodki, śmietankowy smak cudownie miękkiej, ciągnącej się krówki. Można zachęcić gości przyjęcia do podzielenia się tymi wspomnieniami. Za nimi pójdą następne. Zbuduje to przyjazne poczucie wspólnoty i sprawi, że wszyscy będą się świetnie bawili.

Słodycze reklamowe jako prezent, który gość zabierze do domu

Pewną ilość reklamowych słodyczy można od razu odłożyć i przeznaczyć na prezenty dla gości przyjęcia. Gość obdarowany nawet symbolicznym prezentem czuje się mile widziany i ważny dla gospodarza. Pięknie opakowane krówki reklamowe odpakowane w domu będą przypominały najmilsze chwile spotkania, wzbudzą też przyjazne myśli kierowane do Jubilatów. A może wspólne chwile zaowocują ponownym zacieśnieniem kontaktów?

Specjalna pamiątka dla Jubilatów

Oprócz standardowych prezentów można wspólnie z producentem słodyczy zastanowić się, w jaki sposób pomoc zachować w pamięci Jubilatów ważne chwile tego szczególnego wieczoru. Może to być piękna puszka na słodycze, udekorowana taką samą grafiką, jak opakowania na przyjęciu. Każdorazowe jej użycie będzie budziło na nowo smak krówek i miłe wspomnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *