Kulinaria

Krówka – cukierek z reklamą firmową

Rozpływająca się w ustach słodka masa o smaku śmietany i masła znana jest pod nazwą „Krówka” – cukierek, który swoją nazwę zawdzięcza uśmiechniętej łaciatej Krasuli umieszczonej na owijce. Jej wyśmienity smak, który niemal każdemu kojarzy się z beztroskim dzieciństwem, warto wykorzystać jako narzędzie brandingowe. Owijając w papier z nadrukiem reklamowym tradycyjny wyrób otrzymujemy nowoczesny i skuteczny produkt marketingowy, który wykorzysta przyzwyczajenia wielu pokoleń.

Krówka cukierek firmowy – gdzie i jak zamówić?

Cukierki na zamówienie firm powstają we współpracy wytwórcy słodyczy z agencją reklamową, która przygotowuje projekt reklamy i zajmuje się jej wydrukiem albo produkowane są w wytwórniach, które same posiadają działy reklamy zajmujące się drukami reklamowymi.Klient zlecający wykonanie personalizowanej partii krówek może skorzystać z szablonów – gotowych propozycji do których wprowadza się indywidualne dane lub zamówić projekt wykonywany na zlecenie. Można także dostarczyć własny projekt.Do umieszczania treści reklamowych wykorzystuje się owijkę zewnętrzną oraz wewnętrzną. Nadruk można także umieszczać na zbiorczych torebkach z papieru lub tkaniny, pudełkach, puszkach, kartonikach.

Treść reklam może być przekazywana za pomocą tekstów, symboli, liczb, rysunków, fotografii itp.

Krówka cukierek z reklamą smakuje wyśmienicie, a podczas konsumpcji kodowane są miłe emocje i wrażenia smakowe. Dzięki temu marka, firma i jej produkty pozytywnie oraz trwale zapiszą się w świadomości klienta.

Cukierki krówki cena usługi

Na kalkulację ceny za 1 kg cukierków ma wpływ kilka czynników. Po pierwsze jest to wielkość zamówienia. Wykorzystując efekt skali możemy wynegocjować znaczne upusty.Kolejny czynnik związany jest z kosztami nadruku reklamowego – liczy się ilość kolorów, dodatkowy nadruk na stronie wewnętrznej. W niektórych przypadkach doliczane są koszty projektów – to zawsze należy uzgodnić przed zawarciem umowy.Jeśli chodzi o cukierki krówki cena ostateczna zależy także od dodatkowego nadruku na opakowaniach zbiorczych oraz materiału wykorzystanego do produkcji tych opakowań – najdroższe są puszki oraz torby wykonane z tkanin.

Dlaczego warto zamówić krówki firmowe?

Krówki reklamowe to doskonały pomysł na prezent dla klientów, gości targowych, kontrahentów oraz dla pracowników i ich rodzin. Krówki z reklamą mogą być elementem wspomagającym organizację konkursów firmowych – na owijce wewnętrznej można umieszczać kody lub nazwy nagród. Grywalizacja jest coraz bardziej docenianym narzędziem marketingowym – kto z nas nie lubi wygrywać? A nawet jeśli się nam nie powiedzie, to zawsze na pocieszenie można zjeść krówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *