dom i ogród

Upominki w postaci tabliczek z grawerem

Różnorodne okazje wymagają właściwego dopasowania prezentu, który będzie można wręczyć bezpośrednio komuś bliskiemu lub oficjalnie podarować przy obserwującej to publice. Prezenty bardziej oficjalne mogą przyjąć formę okolicznościowych tabliczek z grawerem. Taka forma trwałych życzeń staje się ostatnio bardzo modna.

Na jakie okazje nadają się tabliczki z grawerem?

Uniwersalnym prezentem przy różnych, szczególnie formalnych okazjach, okazują się tabliczki z grawerem. Można na nich utrwalić np. datę, ważny cytat, jakąś myśl przewodnią. Grawerowanie zapewnia dużą trwałość i jednocześnie estetyczny wygląd. Napis pozostaje wyraźny na bardzo długo, zwłaszcza jeśli tabliczkę przygotuje profesjonalista.

Często taka forma podarunku wiąże się z osobistą dedykacją dla obdarowywanej osoby. Na tabliczce zapisuje się np. imiona nowożeńców i datę ich ślubu. Można też pomyśleć o przesłaniu na przyszłość i elegancką tabliczkę wręczyć jako dodatkowy upominek na uroczystości zaślubin. Niektórzy przygotowują mniejsze tabliczki z grawerunkami przeznaczone dla gości weselnych.

Przy mniej oficjalnych okazjach tabliczka z grawerem sprawdza się równie dobrze. Zawsze jest trwalszą opcją niż wygłoszenie życzeń bądź jakiegoś przesłania po prostu ustnie. Może też stać się pamiątką – w modzie jest wieszanie na ścianie tego typu dekoracji. Zawierają one ważne daty, hasła, myśli przewodnie i oczywiście upiększają wnętrze.

Jak przygotować tabliczkę z grawerem?

Wykonywanie tabliczek z grawerem to niezbyt skomplikowana, ale jednak praca, która wymaga zmysłu estetycznego, pewnych umiejętności oraz narzędzi. Nie każdy będzie umiał przygotować taką tabliczkę samodzielnie, ale można się tego nauczyć.

Dość popularne są usługi wykonywania tabliczek przez doświadczonych w tym ludzi, więc zainteresowani mogą po prostu zamówić jedną przez internet. Zleca się przygotowanie konkretnego formatu, kolorystyki, oczywiście też napisu. Niektórzy mają już gotowe wzory – wystarczy wybrać najbardziej odpowiedni.

W wielu przypadkach potrzebne są większe ilości tabliczek z grawerem, wtedy przygotowuje się je całymi seriami – dla zamawiającego to znacznie tańsza opcja. Oczywiście wszystkie szczegóły muszą być dokładnie przemyślane, nawet bardziej niż przy pojedynczych zamówieniach.

Tabliczki z grawerem znajdziesz w ofercie Grawernia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *