podróże

Zwiedzanie Warszawy, czyli tani nocleg niedaleko stolicy

Stolica Polski co roku przyciąga wielu turystów. Mieszkańcy innych miast oraz wsi przyjeżdżają zobaczyć zabytki, m. in. Zamek Królewski i Pałac Kultury i Nauki oraz poczuć klimat największego miasta Polski. Jeżeli chcesz spędzić kilka dni w Warszawie, to najlepiej, abyś znalazł sobie tani nocleg pod Warszawą.

Nocleg pod Warszawą

Decydując się na przyjazd do Warszawy powinieneś mieć już wcześniej znaleziony i zarezerwowany nocleg. Wiadomo, że większość z nas woli zaoszczędzić i wybiera tani, ale komfortowy hotel. W samej Warszawie ciężko o tego typu nocleg, dlatego warto poszukać go pod Warszawą.
W Ołtarzewie, tylko 19 kilometrów od Pałacu Kultury i Nauki znajduje się hotel Lamberton. Obiekt ten jest nowoczesny, a zarazem oferuje tani nocleg niedaleko Warszawy. Hotel ten na swojej stronie internetowej http://www.hotellamberton.pl/home/ oferuje możliwość rezerwacji miejsc. Poza tym na stronie znajdziesz wszelkie numery telefonów, a także dokładny adres.

Zalety hotelu w Ołtarzewie

Hotel Lamberton dysponuje około 100 pokojami, które są w atrakcyjnych cenach. Pokoje są o różnym standardzie (w ofercie również apartamenty), ale każdy z nich jest komfortowy i odpowiednio wyposażony. Bardzo wygodne łóżko jest standardem. Oczywiście każdy pokój ma własną łazienkę z prysznicem. W pokojach znajdziesz także telewizor, a w całym hotelu możesz korzystać z bezpłatnego i szybkiego wi-fi. Galeria zdjęć z pokojów hotelu dostępna na stronie www.hotellamberton.pl w zakładce Pokoje.
Poza fajnymi pokojami w hotelu czeka na Ciebie duży i bezpłatny parking, a także ogród w stylu rzymskim. Dodatkowo dla klientów z dziećmi dostępny jest plac zabaw. W hotelu znajduje się także mały klub, w którym możesz wypić swój ulubiony alkohol oglądając mecz albo grając w bilard oraz darta. Zdjęcia hotelu i jego poszczególnych miejsc znajdziesz na www.hotellamberton.pl/home/

Restauracja Hotelu Lamberton

Poza pięknymi, a zarazem tanimi pokojami Hotel Lamberton w Ołtarzewie koło Ożarowa Mazowieckiego słynie także ze swojej restauracji. Restauracja jest urządzona estetycznie i ma swój niepowtarzalny klimat. Ceny są także przystępne dla klientów hotelu.
Dania serwowane przez kucharzy są wyśmienite i gwarantują niezapomniane uniesienia smakowe. Dodatkowo kucharze są elastyczni i bez problemu przygotują potrawy z diety każdego klienta. W niektóre dni można natrafić na muzyków grających na żywo. Kelnerzy są bardzo pomocni i profesjonalni. Informacje odnośnie restauracji znajdziesz na stronie www.hotellamberton.pl w zakładce Restauracja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *